Na velikosti záleží!

Datum: 5.8.2019
obrázek
Jste početná rodina? Docházejí vám už nápady, kam uložit a schovat koupelnové nezbytnosti všech členů domácnosti? Věřte nebo ne, ale tato na první pohled bezvýchodná situace má překvapivě velice jednoduché řešení.

„Pro koupelnu početné rodiny jsou nejlepším parťákem skříňky velkých rozměrů s větším počtem zásuvek, jakými se může pochlubit například řada s příznačným názvem BIG INN,“ dává tip Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a dodává: „Oproti tradičním zásuvkám s hloubkou převážně od 30 do 45 cm disponují ty z řady BIG INN hloubkou od 46 do 48 cm, díky čemuž nabízejí opravdu velkorysé místo k ukládání všeho potřebného.“

Pokud by se vám to však zdálo pořád málo, vězte, že si svoji nábytkovou sestavu můžete doplnit o vysokou doplňkovou skříň, která dosahuje výšky necelých dvou metrů.

Svůj maxi nábytek pak můžete zahalit do široké palety dekorů a dřevodekorů, od tradiční bílé ve vysokém lesku, přes trendy beton až po novinkový dřevodekor basalt. Řada BIG INN je k dostání od 10 690 Kč.

V životě jsou zkrátka situace, kdy na velikosti skutečně záleží.

Více informací na www.drevojas.cz.

Text: (mr)

Foto: Dřevojas

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne