Zrcadlo, zrcadlo…

Datum: 2.8.2019
obrázek
…kdo je v zemi zdejší nejzrcadlovější? Přeci dveře MASTER DOOR! Ty mohou nově nést na svém povrchu také zrcadlovou plochu, a to díky modernímu hliníkovému rámu, který tvoří jejich konstrukci.

Věc je to nevídaná, neslýchaná, ale více než praktická!

„Malý byt mnohdy nenabízí dostatek prostoru pro velké zrcadlo, takže jeho umístěním na plochu dveří nejenže ušetříte místo, ale navíc docílíte optického zvětšení místnosti,“ vysvětluje přednosti zrcadlové plochy na dveřním křídle Petr Paksi, který je obchodním ředitelem společnosti JAP FUTURE, výrobce designových dveřních systémů, a dodává: „Zrcadlo, které tvoří opláštění dveří MASTER DOOR, je naprosto klasické, jak ho známe, pouze je k němu ze zadní strany nalaminována bezpečnostní fólie.“

Svůj odraz můžete obdivovat jak na otočných dveřích MASTER DOOR, tak i zasouvacích do stavebního pouzdra. Cena od 22 155 Kč.

Více informací na www.dvere-jap.cz.

Text: (mr)

Foto: JAP FUTURESpolečnost JAP FUTURE s. r. o.

Přerovská společnost JAP FUTURE působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh. Bližší informace na www.japcz.cz.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne