Naplánovat rekonstrukci se vyplatí

Datum: 09.09.2009
obrázek
Možná jste se už ocitli někdy v situaci, kdy váš byt či dům potřeboval nutně zrekonstruovat. Někteří stojí před tímto nelehkým úkolem právě teď a ptají se sami sebe, kde začít nejdříve. Ať se to týká jen výměny podlahové krytiny, renovace koupelny či náročnějších zednických prací, před samotnou činností se určitě vyplatí plánovat. Protože i drobná chyba může váš projekt významně prodražit.

 

 

Začněte třeba tím, že si zodpovíte na ty nejzákladnější otázky - čeho se bude renovace týkat a co budete muset nakoupit za materiál. Plány mohou být drobné, ale i rozsáhlejší. Bez potřebných financí to však nepůjde. Nemáte-li proto dostatek vlastních prostředků pro financování náročnějších projektů, jednou z možností je osobní půjčka. Tu nabízí na finančním trhu jak bankovní, tak nebankovní společnosti. Vyberte si z jejich nabídek a pečlivě si vše rozmyslete - zejména jak vysoká by měla být měsíční splátka, jak dlouho budete úvěr splácet a kolik zaplatíte na dalších poplatcích.

Jednotlivé nabídky mezi sebou porovnejte a vyberte si tu, se kterou budete schopni financovat rekonstrukci své nemovitosti a zároveň unesete splácení. Přesně na míru se vám přizpůsobí Osobní půjčka Cetelem, o kterou můžete požádat on-line prostřednictvím internetu, telefonicky či osobně přímo na pobočce společnosti.

Text: PR

Foto: Cetelem

 

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne