Made in Japan

Datum: 10.6.2019
obrázek
Až z Japonska se k nám lodí vozí tradiční a generacemi prověřená keramika Made in Japan, kterou si oblíbily vyhlášené české restaurace a kterou můžete mít i vy doma.

Kvalitní nádobí od japonských mistrů hrnčířů s designem inspirovaným japonskou přírodou najdete na www.chefshop.cz, nebo si ho můžete osobně prohlédnout a koupit v prodejně Chefshop v holešovické tržnici v Praze.

Z ostrova Honšů

Made in Japan je australská značka tradiční keramiky z malých rodinných podniků na ostrově Honšú v Japonsku. Zakládá si na osobním kontaktu a léty budovaných vztazích přímo s lokálními výrobci. Obejde se bez dalších prostředníků, a díky tomu může nabízet prvotřídní kvalitu za nejlepší možnou cenu. V roce 2016 značku do Prahy přivezl Chefshop, který je dosud jediným distributorem této keramiky v Evropě a můžete ji koupit exkluzivně jen na www.chefshop.cz nebo v prodejně Chefshopu.

Matná povrchová úprava

Nádobí z kolekce Matt je provedeno v matné povrchové úpravě v temně šedé barvě. Okraje jsou opatřeny lesklou glazurou, která kontrastuje s matným středem. V místě, kde se matný finiš setkává s lesklým, dochází k efektu, který připomíná volně stékající barvu. Cena na Chefshop.cz: od 159 Kč

Nadčasový design

Podobně jako mistři sushi i hrnčíři se v Japonsku řemeslo učí dlouhá desetiletí a umění si předávají z generace na generaci. Tak vznikají kvalitní talíře, misky, hrnečky, tácy či sety na saké a na sushi v nadčasovém designu inspirovaném japonskou přírodou, který sluší asijským pokrmům stejně jako dalším světovým kuchyním včetně té české. Nádobí Made in Japan je trvanlivé a vhodné do mikrovlnky a myčky nádobí.

Výjimečné barevné zpracování

Kolekce nádobí Turquoise
se vyznačuje výjimečným barevným zpracováním. Barvy se pohybují v odstínech tyrkysové a modré a odkazují do dob před několika sty lety, kdy řemeslně zruční hrnčíři vytvářeli své produkty spíše jako umělecká díla. Kolekce obsahuje hranaté i kulaté talíře a také speciální sadu na saké. Cena na Chefshop.cz: od 189 Kč

Která kolekce bude slušet vašemu stolu?

Kvalita a krása Made in Japan si získaly důvěru nejen domácností. Z talířů a misek této značky si dopřávají jídlo hosté vyhlášených pražských restaurací SaSaZu nebo Buddha Bar. Oblíbila si je také olomoucká restaurace Entrée, karlínská Eska ze stáje Ambiente nebo vinohradské Momoichi bistro. A i vy si můžete vybrat z mnoha kolekcí přesně tu, která bude nejvíc slušet vašemu stolu.

Text: Lucie Bednářová, foto: Chefshop.cz

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne