Startuje druhý ročník soutěže Rekonstrukce roku

Datum: 24.4.2019
obrázek
Po úspěšné loňské premiéře se opět rozjíždí celonárodní soutěž „Rekonstrukce roku“, jejíž druhý ročník právě odstartoval. Stejně jako v prvním ročníku, tak i v tom druhém se bude soutěžit nejen o věcné, ale především o peněžité ceny.

Svou rekonstrukci mohou soutěžící přihlásit na webu www.rekonstrukceroku.cz do 14. července 2019. Na webu soutěže mohou načerpat potřebnou inspiraci a získat cenné rady a tipy. O vítězích rozhodne na základě fotografií před a po rekonstrukci odborná porota a také veřejnost prostřednictvím online hlasování. Partnery soutěže jsou pro letošní rok společnosti SAPELI, Hoover, Českomoravská stavební spořitelna, Ytong, Primalex a Czech Deco Team.

Výherkyně 1. ročníku soutěže

„Do soutěže jsme se přihlásili s bytem, na který se přes 40 let nesáhlo. Milujeme venkov, a jelikož nemáme ani dům, ani chalupu, dopřáli jsme si alespoň interiér ve venkovském stylu,“ říká paní Alena, výherkyně prvního ročníku soutěže a dodává: „Soutěž bych doporučila všem, ať už se do rekonstrukce pouští s firmou nebo vlastníma rukama. Nebojte se, že se v počtu soutěžících ztratíte. Ani my jsme si na výhru nevěřili, ale hlasující ocenili naši nápaditost a srdce, které jsme do proměny vložili.“

Pohled generálního partnera soutěže

Generální partner soutěže, český výrobce dveří SAPELI, vidí v soutěži zejména možnost osvěty. „Rozhodli jsme se jako partner do soutěže zapojit, abychom českým domácnostem připomněli, že i dveře jsou důležitou součástí interiéru. Právě na dveře se totiž při rekonstrukcích často zapomíná. Přitom můžou interiéru pomoci k prosvětlení a být současně funkčním prvkem a stylovým doplňkem,“ říká Martina Paculová, produktová manažerka marketingu.

Jak soutěž funguje?

Přihlášení do soutěže je jednoduché. Stačí zaslat fotografie interiéru před začátkem a následně také po dokončení rekonstrukce přes přihlašovací formulář na webu www.rekonstrukceroku.cz. Ze všech soutěžních rekonstrukcí, resp. přihlášených fotografií „před“ a „po“, vybere odborná porota složená ze zástupců organizátora, partnerů soutěže a odborníků v oboru interiérového designu celkem 30 rekonstrukcí, které postoupí do finálového hlasování veřejnosti. Ta zvolí tři nejpovedenější rekonstrukce roku 2019.

O co se soutěží?

Pro výherce jsou připravené finanční odměny ve výši 100 000 Kč pro první místo, 70 000 Kč pro druhé místo a 50 000 Kč pro třetí místo. V průběhu soutěže budou navíc odbornou porotou vybrány tři soutěžní rekonstrukce, jejichž průběh bude sledován formou video seriálu. Tyto rekonstrukce dostanou věcné ceny od partnerů soutěže už v průběhu proměny domácnosti.

Pro koho je soutěž určena?

Soutěž je určena pro širokou veřejnost a přihlásit se může kdokoliv starší 18 let s doručovací adresou na území České republiky, kdo chystá v letošním roce rekonstrukci. Ta nesmí začít dříve než 1. 1. 2019 a musí být ukončena nejpozději 31. 8. 2019. Rekonstrukce se musí týkat interiéru (bytu či domu) a proměněna musí být alespoň jedna místnost.

Nezapomeňte, že za povedenou rekonstrukci můžete vyhrát až 100 000 Kč!PARTNEŘI SOUTĚŽE

SAPELI

Generální partner

Od první republiky pro vás SAPELI vyrábí dveře s péčí a láskou skutečných odborníků. SAPELI je ryze českou rodinnou firmou, která sází na kvalitu svých výrobků. Vyrábí z materiálů a komponentů především od českých výrobců a jejich dveře se pyšní certifikátem Česká kvalita Osvědčeno pro stavbu. Ve firemním sortimentu najdete ucelenou škálu dveří od základních foliovaných přes klasické dýhované až po luxusní modely ve vysokém lesku či celoskleněné dveře a stěny Sapglass. S naprostou přesností vám vyrobí dveře na míru, ať potřebujete atypický tvar, rozměr nebo odstín, speciální vlastnosti či vybavení dveří. Všechny dveře ve společnosti podrobují náročnému testování, aby vás mohly provázet po celé generace.

Českomoravská stavební spořitelna

Hlavní partner

Pro stavební spoření se státní podporou a pro úvěry na rekonstrukce bytů a domů, na pořízení bydlení či rekonstrukci domova přicházíme do Českomoravské stavební spořitelny již od roku 1993. Během 25 let zákazníci s ČMSS uzavřeli více než 7,6 milionu smluv o stavebním spoření a využili více než milionu úvěrů na své bytové potřeby. I díky jejich přízni je právě ČMSS dlouhodobě jedničkou ve stavebním spoření v České republice. Proč se pustit do rekonstrukce právě s Liškou? ČMSS vám poskytne až 900 tisíc bez zajištění a pokud už u Lišky spoříte, získáte ty nejvýhodnější podmínky pro získání úvěru. Využít můžete i nabídek zlevněných produktů od partnerů věrnostního programu Najděte se ve vlastním.

HOOVER

Hlavní partner

Hoover je známá mezinárodní značka domácích spotřebičů s výrazným zaměřením na inovace, která vznikla v USA před 110 lety, kdy byl sestrojen první vysavač. Od té doby pro vás Hoover vyrábí nejen výrobky pro péči o podlahu, jako jsou klasické vysavače, leštiče parket či čistič na tvrdé podlahy, ale také celou škálu velkých spotřebičů od praček a myček až po trouby či varné desky. Navíc se snažíme naše výrobky zlepšovat tak, aby nabízely co největší komfort užívání. Nově si tedy můžete zpříjemnit vysávání bezdrátovými vysavači či připojit celou škálu spotřebičů k chytrému telefonu a ovládat je na dálku přes wifi. Hoover udělá z vašeho domu domov.

YTONG

Hlavní partner

YTONG, který v České republice zastupuje společnost Xella CZ, s.r.o., se stal první registrovanou značkou stavebního materiálu, která se prosadila po celém světě a trvale změnila systém stavění. YTONG v dnešní době představuje komplexní stavební řešení pro hrubou stavbu. Od tvárnic pro obvodové a vnitřní zdivo až po stropní konstrukce, masivní střechy i schodišťové stupně na míru. Navíc je díky své jednoduchosti zpracování a minimální odpadovosti oblíbený jak u samostavitelů, tak u developerů. Dnes je značka YTONG jednou z nejsilnějších na trhu stavebních materiálů a představuje synonymum pro pórobeton.

PRIMALEX

Partner

Primalex působí na českém trhu již 50 let. Nabízí nejen malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, velkým výběrem druhů, ale především trvale stabilní kvalitou. Primalex nabízí i další výrobky jako jsou fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo nebo spreje. Disponuje sítí přibližně 300 tónovacích center pro obarvování nátěrových hmot, která je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech.

Czech Deco Team

Partner

„Tvoříme váš prostor společně“. Tak zní motto Czech Deco Teamu a sdružení architektů a designérů dělá všechno proto, aby vám splnilo i ta nejtajnější přání, ať už se právě chystáte stavět, rekonstruovat nebo vybavit váš byt či dům. CDT provádí kompletní návrhy a realizace „na klíč“, takže u nich naleznete všechno „pod jednou střechou“ – od architektonického návrhu počínaje, přes realizační práce až po vybavení prostoru. Svěří vás do péče jednoho člověka, který vás provede všemi etapami vaší zakázky. Jak to vypadá v praxi? Jejich architekti a designéři vám podle potřeby vytvoří návrh, vizualizaci a projektovou dokumentaci. Realizační tým se pak kompletně postará o stavební úpravy a koordinaci všech prací a dodavatelů, završenou vybavením prostoru zařízením, nábytkem a doplňky.

ORGANIZÁTOR SOUTĚŽE

FleishmanHillard

Jsme komunikační agentura FleishmanHillard, kterou tvoří třicetičlenný tým lidí a jeden pes. K našim klientům patří firmy z různých odvětví včetně oblasti bydlení a interiérových řešení. Bez kreativity, nápaditosti a důslednosti by se naše kampaně neobešly. Totéž platí i pro každou povedenou rekonstrukci. A protože nás bydlení baví, rozhodli jsme se, že oceníme ty nejzdařilejší projekty v rámci nově založené soutěže Rekonstrukce roku. Více na www.fleishmanhillard.cz.

Text a foto: FleishmanHillard

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne