Do řady!

Datum: 21.2.2019
obrázek
První, druhý, třetí… ne, to se nepočítají vojáci, ale rámečky k domovní elektroinstalaci! Zapomeňte na neprakticky rozeseté vypínače a zásuvky po stěně, slučte je do jednoho rámečku.

„Vícenásobné rámečky řady Decente spojují elektro, ale hlavně praktičnost a luxusní vzhled. Díky možnostem vodorovné i svislé montáže dvou, tří, ba dokonce čtyřnásobného rámečku u vybraných materiálů se přizpůsobí také malému prostoru či úzkým stěnám,“ popisuje Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu družstva Obzor, českého výrobce domovních vypínačů a zásuvek, a pokračuje: „Rámečky využijete zejména v místnostech, kde je v provozu více přístrojů najednou jako koupelna nebo kuchyně. A kromě vypínačů a zásuvek rámují a zároveň sdružují i další elektro zařízení domácnosti jako například žaluziové ovladače, komunikační zásuvky či termostaty.“

„Sklo neutrálních, pastelových i sytých odstínů, dřevo v podání dubu, ořechu a mahagonu, ale i kovy jako nerez a hliník či dokonce velice trendový beton... to vše je v nabídce variant materiálů vícenásobných rámečků Decente. Nemyslím, že by byl problém zvolit si takový, který se nejvíce hodí do stylu právě vašeho interiéru,“ podotýká závěrem Ing. Martina Obadalová. S vícenásobnými rámečky zařadíte do svého interiéru estetický doplněk s pořádnou dávkou energie, která jen tak neopadne.

Text: (mr), foto: Obzor

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne