Interiér s originální tváří!

Datum: 8.2.2019
obrázek
Éterické rostlinné motivy, hravé abstraktní vzory či realistická vyobrazení krajiny? To vše může zdobit i váš interiér díky grafické technologii T.overface! T.overface umožňuje potisknout nábytková dvířka téměř jakýmikoliv grafickými motivy.

„Vybírat můžete nejenom z desítek rozmanitých vzorů základní nabídky, ale i z milionů dalších motivů rozsáhlé databáze Adobe Stock, nebo si vybrat vlastní motiv ze svého fotoarchivu,“ říká Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek, a dodává: „Grafika T.overface je nejenom odolná vůči oděru, ale vyniká i stálostí barev a odolností vůči UV záření, díky čemuž si grafické motivy i po dlouhých letech zachovají jedinečný půvab.“

Dekorujte i obklad stěn!

Grafika T.overface dovede dát originální tvář nejen nábytkovým dvířkům, ale i stěnám či prostoru za kuchyňskou linkou. Stačí si pozvat na pomoc T.board!

„T.board je lehká a pevná sendvičová deska z kompozitního materiálu, kterou lze potisknout grafikou T.overface. Umožňuje snadné opracování a vyznačuje se vysokou tepelnou odolností až do 100 °C i jednoduchou údržbou. Je tak ideální volbou pro obklad za kuchyňskou linku či dekorování stěn,“ říká Martin Dusík.

Nebojte se tedy proměnit váš interiér v umělecké dílo s pomocí T.overface!

Více na www.trachea.cz.

Text: Ondřej Vítů

Foto: Trachea

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne