Chytré vychytávky na doma i na cesty

Datum: 28.12.2018
obrázek
Designový květináč, který vám přehraje oblíbenou hudbu nebo stylový batoh, který nejde vykrást. Taky vás fascinují všechny tyhle chytré hračičky? Nejrůznější vychytávky a multifunkční pomocníky do domácnosti i na cesty, které ke všemu ještě krásně vypadají, najdete na Bonami.cz.

Batoh Bobby nejde vykrást

Trnete na cestách nervozitou a neustále kontrolujete batoh, jestli není rozepnutý? Strachu vás zbaví batoh Bobby, který díky schovanému zipu a tajným kapsám nejde vykrást. Navíc má vysoce odolný povrch, který nelze proříznout a je 100% nepromokavý. Dalšími vychytávkami jsou reflexní pruhy, USB přístup k powerbance a zadní popruh pro snadné přichycení k madlu kufru. Růžový bezpečnostní batoh XD, design Bobby Compact, cena na Bonami.cz: 2469 Kč.

Solární nabíječka nesmí chybět

Protože všichni víme, že bez nabité baterie nedáme na cestách ani ránu, solární nabíječka nesmí chybět v povinné cestovatelské výbavě. Můžete ji nalepit na okno apartmánu nebo auta. Nebo ji vzít s sebou na pláž. Růžová solární nabíječka na cesty XD, design Port, cena na Bonami.cz: 1529 Kč.

Květináč nejen svítí, ale mění i barvu světla

Tenhle designový květináč nejenže svítí, ale mění i barvu světla. A k tomu všemu se na něj lze přes Bluetooth připojit a použít jej jako kvalitní reproduktor. A další kouzla? Hudbu můžete spustit tím, že se dotknete rostliny. Nebo vyzkoušejte funkci hraní na piano - stačí listy květiny použít jako klávesy. Uvnitř květináče je totiž velice citlivé čidlo, které reaguje na váš dotek. Bílý květináč se zabudovaným reproduktorem XD, design Flower, cena na Bonami.cz: 639 Kč.

S chytrým reproduktorem si užijete

S chytrým reproduktorem si užijete nejen poslech oblíbené hudby. Reproduktor má v sobě zabudovanou powerbanku, se kterou až 2x zachráníte vybitou baterii. Navíc moc krásně vypadá! Reproduktor a powerbanka v jednom XD, design Vogue, cena na Bonami.cz: 1909 Kč.

Šikovná lahev na vodu

S tímhle kouskem vás už vybitý telefon ani žízeň trápit nebudou! Šikovná lahev na vodu má v sobě zabudovanou powerbanku a navíc ji můžete využít i jako stojan na telefon, který oceníte, až budete přátelům přehrávat zábavná videa nebo ukazovat fotky. Lahev na vodu s powerbankou Swiss Peak, 560 ml, cena na Bonami.cz: 1299 Kč.

Text: (lb), foto: Bonami

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne