Roztřiďte všechno do sáčků a úklid vás nezaskočí!

Datum: 17.12.2018
obrázek
K úklidu se dá přistupovat různě. Někdo se zaměří na mytí oken, někdo pere záclony, ale podle nás je základem pořádku dobře zorganizovaná domácnost.

Nikdy to totiž doma nebude vypadat uklizeně, pokud se budou všude povalovat hromady drobností.

A jak na to?

Klíčem k úspěchu jsou stylové úložné sáčky, a proto pro vás máme pár tipů, ak je doma využít.

Ať už je vaší zálibou pletení, háčkování nebo jiná tvořivá činnost, určitě oceníte praktický sáček z pratelného papíru, do kterého se vaše záliba krásně schová. Jen si vyberte velikost podle toho, jestli pletete velký svetr nebo háčkujete malé dekorace.

Cena na Uashmama.sk: 486 Kč, rozměry: 21x15x33 cm (vel.L)

Máte doma málo odkládacích ploch? Pak jsou pro vaši domácnost ideální závěsné sáčky s praktickým koženým uchem, které nezaberou skoro žádné místo. Ideální jsou například do koupelny, kuchyně, ale využijete je i v pracovně či šatně.

Cena na Uashmama.sk: 486 Kč, rozměry: 23x10x12 cm

Nekonečné hromádky časopisů, knih a papírů. To je asi problém, který zná z domova úplně každý. Vyřeší ho pořádný úložný bag, do kterého skryjete všechny papír, a ještě se stane stylovou součástí vašeho interiéru.

Cena na Uashmama.sk: 1 482 Kč, rozměry: 33x33x90 cm (vel. XXL)

Časopisy, knížka, brýle, krém na ruce... To vše a další nezbytnosti najdeme asi na každém nočním stolku. Zdánlivá nesourodá hromádka věcí bude hned vypadat lépe, když všechno schováte do praktického úložného sáčku.

Cena na Uashmama.sk: 434 Kč, rozměry: 18x12,5x33 cm (vel. M)

Potřebujete své uložené poklady přenášet po domě? Pak jsou ideální praktické košíky z pratelného papíru s pevnýma ušima. Na výběr jsou z mnoha velikostí i barev.

Cena na Uashmama.sk: od 613 Kč, různé velikosti

Ideální k přebalovacímu stolu je rovnou sada minimálně dvou sáčků různých velikostí – jeden na plenky, druhý na mastičky a jiné drobnosti. Náš tip – naplňte sáčky drobnostmi a máte skvělý dárek k narození miminka.

Cena setu na Uashmama.sk: 818 Kč, rozměry: 11x11x25 cm (vel. S); 16,6x10,5x33 cm (vel. M)

Dětský pokoj a hračky v něm jsou nekonečným zdrojem chaosu a nepořádku. Nejjednodušší způsob, jak v něm udržet pořádek, je dostatek velkých úložných bagů a košů, do kterých děti dokážou vše snadno uklidit – rozumějte v rychlosti naházet.

Cena na Uashmama.sk: 971 Kč, rozměry: 24x24x70 cm

Kde koupíte?

Online na www.uashmama.sk. Ceny jsou uvedené v korunách a poštovné do ČR je jen 134 Kč. Při větší objednávce je poštovné zcela zdarma. Část kolekce najdete např. také v Praze v obchodě SIGNATURE store and cafe i na dalších prodejních místech v ČR.

Text: (ab)

Foto: Uashmama

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne