Matrace - základní pilíř dobrého spaní

Datum: 5.12.2018
obrázek
Spánek a sny nás zajímají od nepaměti. To, jaká je kvalita našeho zdraví a života, nerozlučně souvisí se spánkem. Jedním ze základních pilířů dobrého spaní je také matrace.

Matrace by měla tělu poskytovat dokonalé pohodlí a oporu. Pravým králem rodinných matrací jsou nejoblíbenější české matrace řady FOX. Pro hodně pružný komfort si zvolte SUPER FOX. Vybírat můžete mezi variantem Super Fox Classic (s masivní rovnou línou pěnou, pro vyznavače klasiky) a Super Fox Wellness (s jemnou relaxační masážní profilací, pro spánkové gurmány).

Tvoří je paměťová (visco) pěna, vyrobená za použití přírodních surovin (lepší elasticita, antialergické vlastnosti). Super pohodlná, uleví zejména kloubům. A super pružná studená pěna Flexifoam® HR-XF (správná termoregulace a extra odrazová pružnost). Při spánku se budete snadno otáčet. Druhá strana každé matrace je vyrobena z houževnaté studené pěny. Robustní konstrukce zajišťuje přirozenou tuhost a stabilitu celé 7-zónové konstrukce, se speciální profilací CubeCare, ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení. Ramenní kolébky zajistí uvolnění ramene. Oceníte je zejména při spánku na boku.

Speciální odvětrávací systém

Funkční potah Wellness s Thermo&Air Control má speciální odvětrávací systém, který skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Navíc s funkcí odvodu statického náboje z těla. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C). Matrace naleznete v typických i atypických rozměrech, vhodné uložení na pevný laťkový nebo lamelový rošt. Maximální nosnost 135 kg. Testování 100.000x. Prodloužená záruka 6 let na jádro matrace. Díky velkému výběru variant padne SUPER FOX každému – můžete je mít ve výškách 18, 20, 22, 24, 26 a 28 cm.

Začněte měnit své spánkové návyky a upravte si lůžko. Vždyť každý z nás prospí téměř třetinu svého života. SUPER FOX nabízí komfort v jednoduché a cenově dostupné kvalitní konstrukci z prvotřídních materiálů. Zvolte si matraci vyrobenou v Krkonoších.

Více informací o akcích na: www.matracetropico.cz

Text: (pr)

Foto: Tropico

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne