Zábradlí ALUMISTR dostane nové madlo, subtilnější a zároveň pevnější

Datum: 28.11.2018
obrázek
Dosavadní hranatý profil zábradlí ALUMISTR bude nahrazen madlem elegantního zaobleného tvaru. Novinka přinese uživatelům větší pocit bezpečí a menší zastínění v zorném poli, navíc je příjemnější na dotek a praktičtější při dešti.

ALUMISTR SE letos uvede na trh nově řešené hliníkové zábradlí moderního vzhledu. Nové madlo je subtilnější, ale přesto tužší a méně se prohýbá, což zvyšuje pocit bezpečí. Současně se podařilo snížit tloušťku hliníkového profilu téměř na polovinu, z původních 80 na 45 mm. Zastínění zorného pole se tak podstatně zmenší a při posezení na balkoně, kdy je hrana zábradlí právě ve výšce očí, nové madlo už nebude překážet ve výhledu.

Další výhodou novinky je originální tvar. Zaoblené hrany jsou nejen hezčí, ale také ergonomičtější a příjemnější na dotek. Nové madlo je navíc vyspádované směrem ven, což uživatelé ocení hlavně za deště. Kapky už neodstřikují dovnitř balkonu a voda na zábradlí nezůstává stát, ale odtéká pryč.

„V současnosti probíhá poslední ověřování statiky a v průběhu několika měsíců přejdeme na výrobu hliníkových zábradlí s novým madlem. Do budoucna bychom takto chtěli vyrábět všechna zábradlí, ale na přání zákazníka, třeba kvůli sladění vzhledu, samozřejmě dodáme původní hranatá madla,” informoval výrobní ředitel společnosti ALUMISTR SE Josef Šenk.

Text: Lenka Sagnerová

Foto: Alumistr SE

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne