Elegantní řešení sušení prádla pro menší prostory

Datum: 17.10.2018
obrázek
Výhod sušení prádla v sušičce mohou využívat i domácnosti, do kterých se dva spotřebiče pro péči o prádlo nevejdou. Řešením je kombinace pračky se sušičkou, která se dokonale postará o prádlo a zároveň ušetří místo v domácnosti. Od dubna 2018 rozšiřuje značka Bosch svoji nabídku o dva nové modely, které zaujmou atraktivním designem i špičkovými funkcemi.

Díky sušičce ušetříte spoustu času, práce i finančních prostředků za oblečení a energie. I menší domácnosti mohou těchto výhod využívat – díky moderním kombinovaným pračkám se sušičkou. Je sice třeba počítat s obvykle menší kapacitou sušení oproti praní, jinak jde ale o elegantní řešení pro menší prostory. Nebojte se kompromisu. Moderní kombinované pračky se sušičkou už nabízejí řadu užitečných funkcí včetně senzorových technologií, programů pro vyhlazení záhybů a obnovu svěžesti prádla nebo rychlé cykly, se kterými můžete prádlo vyprat i vysušit během pouhé hodiny.

Technologie AutoDry

Sortiment kombinovaných praček se sušičkou Bosch nyní rozšiřují nové modely v atraktivních designech vybavené spoustou užitečných funkcí. Nevíte si rady, jak spotřebič správně nastavit? Technologie AutoDry díky senzorům průběžně měří vlhkost v bubnu pračky a automaticky rozpozná, kdy je prádlo dokonale suché. Nové kombinované pračky se sušičkou navíc nabízejí přizpůsobené programy praní a sušení pro různé druhy tkanin a poskytují vždy perfektní výsledky.

Program Alergie Plus

Pokud potřebujete prádlo zbavit nepříjemného zápachu (například kouře nebo přepáleného oleje), zvolte program Refresh, který ošetří prádlo párou, osvěží ho, zbaví bakterií i zbytečných záhybů, aniž byste ho museli prát. Ti, kteří mají citlivější pokožku, zase ocení program AlergiePlus s pečetí kvality ECARF. Ten zaručuje kvalitní péči o prádlo s ohledem na citlivou pokožku a specifické potřeby alergiků. A pokud potřebujete prát a sušit v noci, uvítáte možnost volby tichého praní a sušení. Pomocí funkce MyTime si navíc můžete oblíbené přednastavení programu uložit a kdykoli jednoduše vyvolat.

Ve velkém bubnu o kapacitě 70 litrů je možné najednou vyprat a vysušit až 6 kg prádla. Pokud použijete spotřebič pouze k praní, zvládne se postarat až o 10 kg prádla. Velkokapacitní buben navíc disponuje vnitřním osvětlením a ovládání spotřebiče je díky velkému dotykovému LED displeji pohodlné a velmi snadné. Kombinované pračky se sušičkou Bosch Serie | 6 WDU28540EU a WDU28560EU jsou na trhu k dispozici od dubna 2018.

Více na www.bosch-home.com/cz

 

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne