Kam se schoval LED?

Datum: 16.10.2018
obrázek
Potemnělá koupelna a vy potřebujete rychle najít něco v zásuvce koupelnové skříňky. Známá situace, kvůli které však nemusíte hned rozsvěcovat hlavní světlo. Stačí zásuvku jednoduše otevřít... a svítit! Ptáte se, jak je to možné? No přece díky schovanému LED osvětlení uvnitř zásuvky!

„Integrované LED diodové pásky umí reagovat na samotný pohyb zásuvky. S jejím otevřením a zavřením se světlo buď rozsvěcuje, nebo zhasíná, což je praktický detail, který v koupelně rozhodně oceníte,“ říká Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a dodává: „Tuto šikovnou vychytávku si můžete do svých zásuvek nechat zhotovit na zakázku.“

To však není jediné místo, kam se může LED světlo ve vaší koupelně schovat. Další důmyslnou skrýš mu nabízejí třeba zrcadlové skříně, tzv. zrcadlové galerky. „Nenápadné vertikální světelné rampy se zabudovanými LED diodami můžete najít například u naší galerky ENZO. Ovládají se jednoduše pomocí vypínače umístěného na spodní straně galerky, kde je navíc ukryta další světelná lišta, která krásně osvětluje plochu umyvadla,“ doplňuje Ing. Blažek. Kromě samotného zrcadla s umyvadlem osvítí LED diody také vnitřní prostor galerky. Dokonce můžete intenzitu osvětlení i plynule snižovat či zvyšovat, zkrátka jak zrovna potřebujete. Tak neváhejte a vybavte si chytře schovaným LED osvětlením i svoji koupelnu!

Text: (pr)

Foto: Dřevojas

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne