Přeneste kuchyni do Středomoří!

Datum: 8.10.2018
obrázek
Okouzlilo vás Středomoří s nekonečnými lány levandulí, svěžím přímořským vzduchem a plážemi zalitými sluncem? S pomocí dvířek opatřených patinací Provence můžete do Středomoří přenést celou svoji kuchyni, a užívat si tak jeho kouzelnou atmosféru mnohem častěji než jen během vaší letní dovolené!

Patinace Provence je unikátní povrchovou úpravou, která dovede dodat povrchu foliovaných dvířek realistický nádech přirozeně opotřebovaného dřeva a dosáhnout tak vzhledu, jenž je tolik typický právě pro venkovský nábytek středomořské Provence.

A díky čemu je to možné?

Za vším stojí poctivá ruční práce! „Patinace spočívá v nanášení speciálně namíchané barvy, která je posléze ručně stírána, přičemž částečně zůstává ve struktuře foliovaného dřevodekoru. Díky tomu je tak možné u foliovaného povrchu naprosto věrně napodobit dlouholetý proces stárnutí přírodních materiálů ve středomořském klimatu,“ vysvětluje Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek. Velkou výhodou ruční práce je navíc to, že díky ní nenajdeme dvě identická patinovaná dvířka, a každá jsou tak naprostým originálem, který přenese vaší kuchyni do prosluněného Středomoří!

Foto: Trachea

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne