Interiérové dveře zaujmou kvalitou i špičkovým designem

Datum: 21.9.2018
obrázek
Hörmann patří mezi tradiční a významné evropské dodavatele garážových vrat, pohonů a dveří. Od roku 2013 tvoří nedílnou součást jeho nabídky také široká paleta špičkových interiérových dveří. Ty se vyrábějí v německém Gütersloh a od roku 2016, kdy se objevily i na českém trhu, staly se jednou z nejoblíbenějších součástí sortimentu společnosti v České republice.

Pro zákazníky jsou interiérové dveře zajímavé především díky kvalitě, užitným vlastnostem a také široké nabídce povrchů. Vyrábějí se z masivního dřeva, dřevěných materiálů, MDF komponentů a dřevotřísky. Jejich povrch je zhotoven z atraktivního a odolného materiálu duradecor, který je o 50 % odolnější než povrch CPL a pro koncového zákazníka je cenově zajímavý. Je k dispozici v mnoha variantách. Nejprodávanějším produktem stále zůstává řada BaseLine s povrchem Duradecor, která má na výběr z mnoha variant hladkých a strukturálních povrchů.

Dveře jsou vybaveny zámky od předního německého výrobce Schulte Schlagbaum a kvalitními klikovými sadami od německé značky HAFI. Zákazník si může vybrat z jedno i dvoukřídlových variant otvíracích dveří, stejně jako dveří posuvných, které se zasouvají do pouzdra či pojíždějí na stěně. Dveře najdou využití nejen v rodinných domech a v bytech, ale také ve velkých objektech, jako jsou školy, nemocnice a úřady.

Široký sortiment dřevěných dveří nabízí nepřeberné množství typů prosklení, kování, motivů, provedení a elektrických výbav přesně dle požadavku zákazníka. Samozřejmostí je také použití každé strany křídla i zárubně v jiné barvě či motivu. S bytovými dveřmi této značky se mohou zákazníci setkat v řadě úspěšných realizací bytových domů i průmyslových objektů, jako je například bytový dům Bělohorská v Praze, areál firem Aerotech v Klatovech nebo AG Plast v Milovicích či sklad Lidl v Olomouci. Budou použity také v připravovaném projektu řadových domů Klínec na Příbramsku.

Více informací naleznete také na www.hormann.cz.

Text: Táňa Prokopová

Foto: Hormann

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne