Barvy HETLINE nabízejí řešení

Datum: 21.8.2018
obrázek
Produktová řada speciálních nátěrových hmot pod názvem HETLINE nabízí zákazníkům řešení v případech, kdy je nutno před vlastní aplikací běžných malířských barev nejprve odstranit pohledové nedostatky či defekty v podkladu, například skvrny či plísně, rozdílnou zrnitost a podobně.

Na plísně HETLINE SAN ACTIVE

Interiérová barva ošetřená biocidním přípravkem s preventivním a likvidačním mikrobiálním a fungicidním účinkem. Je vhodná pro použití do místností s vyšší vlhkostí a špatnou větratelností, např. do koupelen, sklepů apod., kde je riziko vzniku plísní. Vytváří matný, vysoce paropropustný povrch odolný vůči otěru za sucha. Používá se k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, omítek s akrylátovým pojivem, sanačních omítek, betonových panelů, papírových tapet, tapet ze skelných vláken apod. Dlouhodobé preventivní ochrany se pak dosáhne aplikací uceleného systému v kombinaci se speciálním biocidním přípravkem LIKVISAN určeným pro likvidaci plísní a řas.

Na skvrny HETLINE IZOL

Speciální barva, která dokáže překrýt mapy po zateklé vodě; skvrny od rzi, nikotinu, dehtu, kouře, sazí, zbytků anilinových barev apod. Jak již sám název výrobku napovídá, vytvoří barva na povrchu izolační vrstvu zamezující prosvítání ve vodě rozpustných látek z podkladu v podobě nevzhledných skvrn. Proto ji lze označit jako barvu základní. Používá se k lokální i plošné aplikaci, která se provádí štětcem, štětkou nebo válečkem na minerální omítky, beton, sádrokarton a další soudržné podklady. HETLINE IZOL je snadno přetíratelný, po jeho zaschnutí stačí nanést jednu, maximálně dvě vrstvy krycí malířské barvy.

Různá struktura povrchu HETLINE FORTE

Hrubozrnná interiérová malířská barva imitující vzhled štukové omítky. Barva je vhodná k aplikaci za účelem sjednocení různé zrnitosti povrchu, např. při kombinaci minerálních omítek a sádrokartonu. Používá se k nátěrům stěn a stropů, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, sádrovápenných a sádrových omítek, vápenných, vápenocementových a sanačních omítek, betonových panelů a monolitů, papírových tapet k tomu určených, tapet ze skelných vláken apod. Nanášení se provádí nepolstrovaným válečkem s nízkým plyšem (perlon, polyakryl – výška plyše cca 12 mm).

Více informací naleznete na www.het.cz

Text: Stanislav Polívka

Foto: HET

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne