Prázdniny jako stvořené pro rekonstrukci topení

Datum: 11.7.2018
obrázek
Výměna radiátorů nemusí být časově, finančně ani technicky náročná věc, pokud zvolíte ten správný typ. Desková otopná tělesa RADIK KLASIK – R od předního výrobce KORADO, a.s. jsou ideální v případě výměny starého žebrového radiátoru za nový. Proč? Jejich instalace je totiž možná na současné rozvody, takže je výměna hotová raz dva… A vy stihnete odjet i na plánovanou dovolenou.

Bydlíte ve stylově zařízeném bytě, ale o modernosti se nedá mluvit, pokud se podíváte na současné radiátory? Jejich stáří v řádech několika desítek let je na nich značně vidět - protékají, sem tam na nich najdete rezavá místa, navíc se složitě čistí a zabírají opravu hodně prostoru! Tak proč si je stále nechávat, když nyní je jejich výměna tak jednoduchá.

Tradiční vytápění v novém...

Model RADIK KLASIK – R je otopné těleso upravené pro rychlou náhradu článkových litinových nebo ocelových radiátorů s připojovací roztečí 500 mm, a to bez složitého svařování trubek.

Otopná tělesa RADIK KLASIK - R lze pořídit v délkách od 400 do 2000 mm a hloubkách od 66 do 155 mm. Umožňují levé nebo pravé boční připojení na rozvod otopné soustavy a jsou určeny pro otopné soustavy s nuceným nebo samotížným oběhem. Desková otopná tělesa RADIK KLASIK – R lze bez problému kombinovat se všemi zdroji tepla, včetně tepelných čerpadel a plynových kondenzačních kotlů.

Díky rozmanitému vzhledu radiátorů RADIK KLASIK – R se nyní budete otopnými tělesy spíše chlubit, než je schovávat. Produkt je dostupný ve třech provedeních čelní desky, kromě klasické (vertikální prolisy) také ve variantách PLAN (hladká) a LINE (horizontální linky). Možnost volby barevného provedení (dle vzorníku RAL) je u všech radiátorů samozřejmostí.

A pokud byste toužili po opravdu originálním provedení otopných těles, je zde volba speciálního potisku čelní desky.  Jedná se o naprosto skvělý doplněk, který ihned připoutá pozornost, a to ať v obývacím či dětském pokoji. V programu Designer na webových stránkách si vyberete z mnoha motivů či si zvolíte variantu obrázku vlastního (fotku z letošní dovolené, obrázek oblíbené kreslené postavičky aj.).

Radiátor RADIK KLASIK - R pořídíte za velmi přijatelnou cenu, a to již od 2.487 Kč včetně DPH.V sortimentu společnosti KORADO naleznete mnoho dalších deskových otopných těles, ale také koupelnové radiátory a designová řešení. Více na www.korado.cz.

Text a foto: Korado 

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne