Skandinávie ve vašem interiéru!

Datum: 15.5.2018
obrázek
Polární záře, fjordy či Vikingové. Tak k těmto pojmům, které se každému vybaví při vyslovení slova Skandinávie, nyní můžete přidat i nábytková dvířka! S foliovanými dvířky opatřenými patinací Scandia totiž vykouzlíte atmosféru skandinávského venkova přímo ve vašem interiéru!

„Patinace je unikátní povrchovou úpravou, která v sobě spojuje moderní technologické postupy i poctivou ruční práci a dokáže dodat nábytkovým dvířkům realistický vzhled přirozeně opotřebovaného dřeva, k jehož dosažení by jinak byly potřeba desítky let používání a působení vnějších vlivů,“ vysvětluje Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, a pokračuje: „Metoda spočívá v nanášení speciálně namíchané barvy, která je posléze ručně stírána, přičemž částečně zůstává ve struktuře folie.“

Tento precizní proces dovede zcela věrně napodobit přirozené stárnutí přírodních materiálů, a dodá tak dvířkům originální šedavý nádech, který je tak typický pro tradiční nábytek severských interiérů! Patinovaná dvířka Scandia jsou v ceně od 4 613 Kč/m2.

Text: (mr)

Foto: Trachea

Více informací na www.trachea.cz

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne