Bosch přináší novinky

Datum: 9.4.2018
obrázek
● Změnit styl kuchyně nebylo nikdy jednodušší. Bosch uvádí na český a slovenský trh kombinované chladničky Vario Style v třinácti atraktivních odstínech. ● Sušičky se zatím v českých domácnostech nezabydlely tak, jako ostatní spotřebiče. Ti, kteří si tohoto pomocníka pořídili a vyzkoušeli, už si ale život bez sušičky nedovedou představit.

První chladnička, která může měnit barvu

Změnit styl kuchyně nebylo nikdy jednodušší. Bosch uvádí na český a slovenský trh kombinované chladničky Vario Style v třinácti atraktivních odstínech, které je možné dle libosti měnit. Přizpůsobte kuchyň aktuální náladě nebo v pokoji jednoduše vytvořte jinou atmosféru.

Nové chladničky osvěží nejen svým vzhledem. Díky systému VitaFresh se dvěma různými klimatickými zónami navíc vydrží uchovávané potraviny déle čerstvé. Kuchyně dnes nejsou jen prostorem k přípravě jídla, ale stále častěji tvoří nedílnou součást obývacích prostor, kde tráví rodina i přátelé nezanedbatelnou část svého času. Bosch je prvním výrobcem, který představuje kombinovanou chladničku s mrazničkou, která může měnit barvu. Povrch chladničky už proto nemusíte vybírat na roky dopředu. Atmosféru kuchyně je možné kdykoli přizpůsobit aktuální náladě nebo příležitosti. V nabídce je 13 atraktivních barev – od slunečnicově žluté přes třešňově červenou až po módní odstíny limetkově či mátově zelené. Dalších šest odstínů, včetně několika pastelových, bude na našem trhu k dispozici v průběhu letošního roku. Výměna je díky speciálnímu systému držáků a magnetů neuvěřitelně jednoduchá, barvy tak můžete měnit dle libosti znovu a znovu.

Text: (pr)

Foto: BSH 

Ještě si myslíte, že sušičku nepotřebujete?

Sušičky se zatím v českých domácnostech nezabydlely tak, jako ostatní spotřebiče. Ti, kteří si tohoto pomocníka pořídili a vyzkoušeli, už si ale život bez sušičky nedovedou představit.

Kondenzační sušičky

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Bosch WTW87467CS má systém šetrného sušení SensitiveDrying, pečeť kvality ECARF – zaručuje kvalitní péči o prádlo s ohledem na citlivou pokožku a specifické potřeby alergiků, i nízkou spotřebu energie po celou dobu provozu díky bezúdržbovému kondenzátoru SelfCleaning CondenserTM. Kapacita sušičky je 7 kg prádla a energetická účinnost od A+++ do D. Tato sušička se stala vítězem dTestu 9/2017. Doporučená MOC (vč. DPH bez PHE): 18 990 Kč.

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Bosch WTW876WBY disponuje plně dotykovým LED displejem DirectSelect a osvětleným voličem pro snadné nastavení programu a intuitivní ovládání s nejvyšší přesností. Samočisticí kondenzátor SelfCleaning Condenser™ zaručuje vysokou účinnost sušení a nízkou spotřebu energie po celou dobu provozu spotřebiče. Kapacita sušičky je 8 kg prádla a energetická účinnost od A+++ do D. Doporučená MOC (vč. DPH bez PHE): 20 990 Kč.

Text: (pr)

Foto: BSH

Více na www.bsh-group.com

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne