První a jediné stavební spoření, které můžete vyřešit zcela online

Datum: 26.3.2018
obrázek
Stavební spořitelna České spořitelny jako první spustila 8. září 2016 možnost uzavřít stavební spoření pouze pomocí internetu, bez nutnosti schůzky s prodejcem. Na podzim loňského roku se Buřinka dokonce rozhodla tehdy roční výročí oslavit uzavíráním spoření zcela zdarma, a to během celého zářijového týdne.

Během existence sjednávání stavebního spoření formou online využily tuto možnost již tisíce klientů. Nespornými výhodami tohoto způsobu sjednání spoření jsou ušetřené peníze a čas. Standardní poplatek za zřízení smlouvy online je 495 Kč. Další výhodou je, že smlouvu můžete uzavřít o víkendu či v noci, a to odkudkoliv – z obýváku, kavárny či kanceláře, stačí pár minut času a připojení k internetu. Dosud si klienti mohli online smlouvu předpřipravit, poté si domluvit schůzku na pobočce nebo s prodejcem a smlouvu dokončit. Online stavební spoření SSČS, jež získalo bronzovou medaili v prestižní soutěži Zlatá koruna, vám ušetří čas, který můžete věnovat své rodině nebo čemu jen budete sami chtít. Smlouvu zaktivujete zasláním potřebných dokladů online.

Snížený poplatek za uzavření smlouvy

„Tato služba měla raketový nástup. Aktuálně, kdy je služba vice jak rok na světě, činí její podíl na produkci zhruba 6 % z nově uzavřených smluv. Výhodou sjednání smlouvy na stránkách www.burinka.cz je to, že jsme snížili poplatek za uzavření smlouvy na 495 korun. Na trhu je přitom obvyklé, že se platí jedno procento z cílové částky. Pokud si klient s něčím neví rady a požaduje odborné poradenství, umožníme mu si smlouvu předpřipravit a dokončit uzavření s prodejcem. Díky jednoduchosti a komfortu pro klienta máme polovinu nových smluv sepsanou právě přes internet,“ uvedla Jana Hrušková, ředitelka produktů a marketingu.

Při uzavření online stavebního spoření nepřicházíte o žádnou z výhod. I pro tyto smlouvy platí garance úrokové sazby z vkladů 1 % po dobu 6 let spoření se státní podporou až 2 000 Kč ročně. Stavební spoření u Buřinky tak dosáhne zhodnocení až 3,4 % ročně. Při uzavření smlouvy pro dítě mladší 15 let navíc získáte dárek.

Text: (mch)

Foto: archiv redakce

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne