Padla rekordní třímiliontá smlouva

Datum: 10.1.2018
obrázek
Svého třímiliontého zákazníka získala Buřinka po 23 letech působení na českém trhu. Majitelkou jubilejní smlouvy je dvouletá Nelinka. Smlouvu pro ni uzavřela její maminka, Danuše Čadková, na pobočce v Mimoni.

Kromě kompletně bezplatného servisu vedení smlouvy a drobných dárků pro malou výherkyni, se navíc maminka rozhodla navýšit cílovou částku spoření na jeden milion korun a zajistit tak dceři bezstarostný start do budoucna.

„Když mi produktový manažer stavebního spoření zavolal, že právě já jsem uzavřela třímiliontou smlouvu, myslela jsem si, že si ze mě někdo dělá legraci. Ale když smích nepřicházel, došlo mi, že je to pravda a naší pobočce se povedlo opravdu něco výjimečného. Jsem ráda, že Buřinka pomůže zajistit Nelince lepší start do života,“ uvedla Aneta Šnajdrová, manažerka pobočky ČS a. s. v Mimoni. Paní Čadková původně navštívila pobočku s cílem změnit systém zasílání výpisů, ale na místě se rozhodla, i přesto, že je aktuálně na rodičovské dovolené, uzavřít smlouvu i pro svou dceru. „Mám velkou radost, nikdy jsem nic nevyhrála, i když tohle vlastně není úplně moje výhra, ale dcery. Spořím jí na snazší začátek, protože bych chtěla, až vyroste, aby měla třeba na studium na vysoké škole nebo něco na přilepšenou třeba při zařizování vlastního domova,“ uvedla Danuše Čadková. 

Buřinka v posledních letech slaví nemalé úspěchy se svými produkty. Kromě již zmiňovaného počtu uzavřených smluv obhájil její produkt Úvěr od Buřinky prvenství v soutěži Zlatá koruna a také jako jediní na našem trhu už více než rok nabízejí možnost uzavření smlouvy online bez nutnosti osobní návštěvy pobočky. „Již druhým rokem u nás dochází k meziročnímu nárůstu nově uzavřených smluv. Je to dáno naší snahou nabídnout klientům co největší komfort, a to právě možností vyřídit vše online. Díky jednoduchosti máme polovinu smluv uzavřenou tímto způsobem,“ uvedla Jana Hrušková, ředitelka produktů a marketingu, která osobně předala třímilionté klientce dárky. „Výherkyni i její mamince moc gratuluji a pevně věřím, že teď si Nelinka užije dárky a až bude dospělá, ocení naspořené peníze.“

Text: (bd)

Foto: Buřinka

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaký rozměr má váš byt?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne