Zajímavé tipy a trendy

Datum: 18.10.2017
obrázek
Pořídit si domů Pluto i Apolo se může stát realitou. Zatímco dobývání vesmíru je ještě běh na dlouhou trať, lakovanou sestavu koupelnového nábytku PLUTO si můžete pořídit ihned. • Ukrývat ponožky pod postelí není nutné. I do té nejmenší koupelny lze umístit koš na špinavé prádlo pěkně schovaný do skříňky. • Věděli jste, že i okna mohou být uzamykatelná? A to velmi pohodlně jedním klíčkem.

Apolo přistálo na Plutu

Návštěva kosmické lodi na vzdálené planetě se může zdát stejné sci-fi jako kvalitní koupelnový nábytek za příznivou cenu. Zatímco dobývání vesmíru je ještě běh na dlouhou trať, lakovanou sestavu koupelnového nábytku PLUTO si můžete pořídit ihned!

„I ta nejjednodušeji zařízená koupelna si zaslouží nábytek v top kvalitě. V oblíbeném provedení bílého laku, který odolá všem nástrahám proměnlivého koupelnového klimatu, je dostupná řada PLUTO doplněná keramickým umyvadlem APOLO,“ vysvětluje Ing. Petr Blažek, generální ředitel Dřevojasu, v.d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku a dodává: „Podumyvadlová skříňka o šířce 46 cm se vejde i do té nejmenší koupelny a přitom poskytne dostatek úložného prostoru a bílý lak dodá nadčasovou eleganci.“ S vybavením koupelny kvalitním nábytkem opravdu nemusíte čekat na lety do vesmíru!

Text: (mr), foto: Dřevojas


Ponožky pod postel nepatří!

Prádlo a oblečení rozházené po bytě? V žádném případě! I do té nejmenší koupelny se totiž dá umístit koš na špinavé prádlo a nejlépe pěkně uschovaný do skříňky, kde bude vše diskrétně skryto až do okamžiku vyprání.

„Doplňkový koš na prádlo lze zabudovat do většiny našich koupelnových skříněk s dvířky, do vysokých i nízkých, závěsných či stojacích. K uchycení stačí dva šroubky, instalaci tak zvládne opravdu každý,“ vysvětluje Ing. Petr Blažek, generální ředitel Dřevojasu v. d., českého tradičního výrobce koupelnového nábytku a dodává: „Koš na prádlo je ze skříňky snadno vyjímatelný, prádlo tak stačí jednoduše vysypat do pračky.“ Zapomeňte na uzavřené boxy, v nichž prádlo nemůže dýchat či nevzhledné textilní pytle, které ve vlhkém koupelnovém prostředí nedělají dobrou službu. Již nikdy více ponožky pod postelí, v koupelně najdou vždy své místo!

Text: (mr), foto: Dřevojas


Okna na klíček

Věděli jste, že nejen dveře, ale i okna mohou být v dnešní době uzamykatelná? A to velmi pohodlně, jedním klíčkem! „Zamykatelné kličky přispívají ke zvýšení bezpečnostního komfortu užívání oken.

„Díky zámku okenního kování se můžete rozhodnout, které z nich půjde otevřít a které naopak zůstane bezpečně uzavřeno,“ uvádí Ing. Miroslav Culka, obchodní ředitel společnosti DAFE-PLAST, tradičního českého výrobce plastových, hliníkových oken a dveří a zimních zahrad. Představa unaveného klíčníka, který bezradně vybírá správný klíček pro to pravé okno, však pro vás neplatí!

„Jakékoli okno v budově můžete zamknout jedním a tím samým klíčem. Dobrá zpráva je to zejména pro ty, kteří mají vyšší počet uzamykatelných oken. Toto řešení je ideální například pro administrativní budovy, ale i ze situací doma víme, že čím méně klíčů ke ztracení, tím lépe,“ glosuje závěrem Ing. Miroslav Culka problém, který známe snad všichni.

Text: (mr)

Foto: Dafe-plast


 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne