Ve společnost Hörmann probílá prodejní akce roku 2017

Datum: 13.10.2017
obrázek
Hörmann začátkem března spustil prodejní akci, v níž jsou za výhodné ceny k mání například vrata RenoMatic light 2017, která se v akci dostávají na skvělý poměr kvality a ceny.

RenoMatic light jsou vrata, která se mohou pochlubit všemi přednostmi, které výrobky od společnosti Hörmann mají – vysoký stupeň bezpečnosti, špičková kvalita a vynikající termoizolační vlastnosti. A to vše už za 20 499 korun.

Bezpečnost na prvním místě

„Bezpečnost proti vniknutí zvenčí a bezpečnost při používání, to jsou největší témata, kterými se letošní sortiment společnosti řídí,“ uvádí jednatel společnosti Hörmann ČR Ing. Vít Kareš. Společnost téma bezpečnosti bude vyzdvihovat v celoevropské kampani, kterou má na letošek přichystanou.

Pokud se majitel rodinného domu rozhodne, že jeho vrata už nesplňují požadavky na bezpečnost provozu a nemohou už ochránit jeho obydlí, může je nechat vyměnit za bezpečnější a praktičtější RenoMatic light v akci 2017. Ta jsou k dispozici již za 20 499 Kč i s pohonem. Akčních modelů vrat však je letos víc a je tak na výběr.

Vstupní dveře za dobrou cenu

Hörmann v akci 2017 uvádí i několik modelů vstupních dveří. Ocelové domovní dveře Thermo65 patří k tomu nejvíce prověřenému v produkci společnosti. Letos je uvádí ve třech akčních dekorech Decograin. Jsou volitelné s bezpečnostním vybavením RC 2. Mají hliníkovou zárubeň s přerušeným tepelným mostem. Akční dveře Thermo65 mají vynikající izolační vlastnosti. Jejich cena bez bočního dílu začíná na 31 999 korun. Dojde i k rozšíření nabídky.

Pohony

Do akce se letos dostávají i bránové pohony LineaMatic. Pro posuvné brány včetně dálkového ovladače stojí od 12 999 korun. Pro dvoukřídlé otočné brány je cena 18 999 korun. Produkty zařazené do akce 2017 v sobě jedinečným způsobem spojují špičkovou kvalitu, design a bezpečnost spolu s nejlepší cenou.

Více informací na www.hormann.cz

Text a foto: Hormann

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne