Novinky do kuchyně i koupelny

Datum: 27.9.2017
obrázek
Dotykový ovládací panel, velký podsvícený LED displej, to je praktický a designový pomocník do každé kuchyně, zkrátka kuchyňská váha Catler KS 4010. • Technici značky SENCOR se zamysleli nad potřebami dnešních domácností a zaměřili se na vývoj nového vysavače, který splní požadavky všech alergiků a také i potěší majitele bytů a domů, kteří investovali do drahých podlah, které jsou obyčejnými vysavači často ničeny, škrábány. • I domácí bazény anebo koupelny si zaslouží mít vaše fotky na stěně. Když je dáte pevně pod sklo, voda jim neublíží.

Praktický a designový pomocník do každé kuchyně

Kuchyňská váha je nezbytnou součástí výbavy každého kuchaře. Správný poměr ingrediencí je základem pro uvaření dobrého pokrmu. Catler KS 4010 je ideální digitální pomocník do vaší kuchyně.

Váha je vybavena čtyřmi senzory pro vyšší přesnost vážení. Dotykový ovládací panel a velký podsvícený LED displej napomáhají ke snadnému ovládání. Možnost jednoduše zavěsit k ostatnímu „nářadí“, kompaktní rozměry a kombinace použitých materiálů dělají KS 4010 stylovým a praktickým doplňkem vašeho kuchyňského arsenálu.

K funkcím váhy patří možnost volby jednotek (g/ml), indikace slabé baterie a přetížení, časovač s alarmem. Dále je vybavena funkcí „Tara“, která umožňuje vážit jednotlivé ingredience v jedné nádobce, po navážení jedné ingredience vynulujete displej stisknutím tlačítka Tare a můžete pokračovat ingrediencí další. Váha se automaticky při nečinnosti vypne, takže se nemusíte bát, že se při troše nepozornosti vybije.

Text: (ms)

Foto: Catler

Podlahový vysavač SVC 1040

…aby byl úklid zase snazší! Technici značky SENCOR se zamysleli nad módností dnešních domácností a zaměřili se na vývoj nového vysavače, který splní požadavky všech alergiků, a zároveň i potěší majitele bytů a domů, kteří investovali do drahých podlah, které jsou bohužel obyčejnými vysavači často ničeny a škrábány.

Tento nový podlahový vysavač s vysoce účinným ECO motorem s výkonem 700 W a s 5. generací cyklónového systému čištění, který separuje prach ze vzduchu, zachytává více prachu již během 1. úrovně filtrace, a tak šetří filtr HEPA. Ten je omyvatelný (třída H11). Vysavač splňuje podmínky energetické třídy A. Vysavač disponuje 5 stupni filtrace, která zaručí skoro úplné vyčištění.

Měkká kolečka zaručí snadnější pohyb a ochranu plovoucích podlah a k tomu speciální hubice na tvrdé podlahy se štětinami z koňských žíní přináší výhody pro polypropylen:

  • vyšší hustota (lépe sbírá prach)
  • jemnější štětiny (lépe sledují kontury podlahy)

Vysavač však můžete použít i na jiné druhy podlah i ostatních povrchů, protože má v příslušenství i další hubice:

  • univerzální podlahovou hubici s vysunovacím kartáčem
  • hubici na čalounění, hubici na štěrbiny, kartáčovou hubici

Vysavač SENCOR SVC 1040 je k dostání za cenu 2.999 Kč.

Text: (pr)

Foto: Sencor

Utopte ho!

„LikeFoto, které vaše fotky pevně zalaminuje pod sklo má certifikaci i na atypické prostředí, jako je právě bazénová voda, a proto může zdobit jakoukoli místnost včetně koupelen či interiérových bazénů,“ upřesňuje Ing. Aleš Rychetský, manažer projektu LikeFoto a pokračuje: „Do vlhčích prostředí místo háčku, který by mohl postupem času zrezivět, doporučujeme LikeFoto nalepit přímo na zeď.“ LikeFoto začíná na ceně od 605 Kč a domů přijde do 14 dnů od online objednání poštou zabalené a připravené k ozdobení.

Text: (mr)

Foto: LikeFoto

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne