Rozhýbejte stěny!

Datum: 30.8.2017
obrázek
Rozčlenění velkých interiérových prostor pomocí skleněné příčky nabízí dostatek světla, vzdušnosti i elegance. Co kdyby se ale taková příčka mohla pohybovat, podle toho zda chceme místnost rozdělit, či zase propojit?

Obyčejné celoskleněné dveře nabízí pouze standardní průchozí otvor, ovšem velkoformátové posuvné dveře s pevnou hliníkovou konstrukcí se mohou stát doslova pohyblivou funkční stěnou! „Celoskleněné dveře STRONG mohou dosahovat výšky až třech metrů a díky tomu mohou zabírat prostor od podlahy až ke stropu a v zavřeném stavu tak vytvářet jednolitou skleněnou příčku,“ vysvětluje Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P, českého výrobce designových dveřních systémů a doplňuje: „Zasazením dveřního křídla do posuvného systému PREMIUM, kotveného ve stropě, o délce až šesti metrů a kombinací fixních a pohyblivých příček lze docílit velmi atraktivního variabilního interiérového rozdělení.“ Nejste tak omezeni pouze jediným průchodem s určitou šířkou, ale můžete si libovolně zvolit, která část stěny bude posuvná a která nikoliv. Nechte tedy stěny, aby se hýbaly!

Text: (mr)

Foto: J.A.P.Společnost "J.A.P." spol. s r. o.

Přerovská společnost J.A.P. působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh. Bližší informace na www.japcz.cz.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne