Je váš domov opravdu v bezpečí?

Datum: 27.7.2017
obrázek
Vyloupených bytů, domů, sklepů a garáží každým rokem přibývá. Zloději jsou stále drzejší a nedělá jim problém překonat staré dveře, které nemají dostatečné zabezpečení. Jaká slabá místa v bezpečnostních prvcích nejčastěji lupiči využívají a jak se jim bránit?

Nezvěte  zloděje k sobě

Dejte pozor, s kým sdílíte soukromé informace. Sdílením fotek z dovolené nebo chlubením se novou televizí na Facebooku k sobě zbytečně lákáte nenechavce. Do jejich hledáčku se můžete dostat i díky závistivému sousedovi, který dá zlodějům tip, aniž by si to u piva v hospůdce uvědomil. Proto si své soukromí hlídejte a fotkami se pochlubte až po dovolené.

Ochraňte svůj domov

Domácí  lupiči využívají hlavně slabosti málo zabezpečených vstupních dveří. K jejich překonání jim často stačí jen pár desítek vteřin a nezanechají po sobě jakékoli viditelné stopy. Pokud ovšem hned po příchodu k vašemu bytu narazí na bezpečnostní dveře, stojí před nimi těžko překonatelná překážka. A nepomůže jim ani hrubá síla v podobě páčidla. Nespoléhejte se na běžné zámky za pár korun. Na trhu jsou volně dostupné vyklepávací klíče či odemykací pistole, díky kterým se pro pachatele stane vstup do vašeho bytu otázkou několika okamžiků. Speciálnímu zámku na bezpečnostních dveřích se na kobylku tak snadno nedostanou.

Obraťte se na odborníky

Kvalitní bezpečnostní dveře vám zajistí ochranu proti všemu, co doma nechcete. Od nezvaných návštěvníků až po hluk ze společné chodby. Jsou odolné vůči vniknutí silou, odvrtání zámku i vylomení nebo vysazení ze zárubní. To všechno díky zvýšenému množství zámkových bodů a bezpečnostním trnům u pantů. Odborníci vám ochotně poradí to nejlepší řešení pro ochranu vaší rodiny.

Neztraťte přehled o klíčích

Pokud u sebe z pohodlnosti nosíte obrovský svazek klíčů, může se stát, že si ani nevšimnete, když se jeden z nich vytratí. Vystavíte se tak nebezpečí, že padne do nepravých rukou. Využitím služby sjednocení klíčů zredukujete celý svazek na pár kousků, o kterých si udržíte daleko lepší přehled.

Rady profesionálů 

  • Buďte opatrní při zveřejňování soukromých informací o vás a vašem majetku.
  • Využijte k zabezpečení objektu certifikované bezpečnostní dveře.
  • Věnujte pozornost bezpečnostní třídě dveří. Minimum je třída 3, která značně snižuje riziko vloupání.

Pro více informací se obraťte na odborníky s dlouholetými zkušenostmi. htdvere@htdvere.cz; tel. 777 807 012 nebo 777 635 123.

Využijte možnost získat zcela ZDARMA sjednocení klíčů v hodnotě 1500 Kč. Stačí při objednávce říct nebo napsat do poznámky heslo “Chci chránit svůj domov s HT dveřmi”.

Text: Proficio

Foto: HT dveře

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne