Zateplení a rekonstrukce bytového domu

Datum: 14.6.2017
obrázek
O problematice „rekonstrukce a zateplení panelových domů se dnes dočtete v mnoha různých odborných publikacích, ale jen zřídka kde se dočtete, jak by měl výbor postupovat, jak se na takový nelehký úkol připravit a na co si dát pozor.

Svým klientům poskytujeme maximální servis nejen technický, ale také záruku odborné české společnosti s mnohaletou zkušeností na stavebním trhu.

Plánujete rekonstrukci? Vykročte pravou nohou – začněte s kvalitním projektem

Rekonstrukce bytového domu je zásadní investicí pro společenství vlastníků nebo bytové družstvo a jako taková vyžaduje kvalitní přípravu projektu, který bude sloužit nejen vlastníkům ale i stavební firmě a technickému dozoru jako hlavní podklad pro celou stavbu. Nepodcenit první krok, zvážit všechny nabízené možnosti technické i cenové je pro mnohé členy výborů často komplikované. Zvolte proto odborníka, který je na problematiku SVJ a BD specializován a nejlépe vás provede nesnadnou cestou přípravy projektu a stavebního povolení. V tomto případě rozhodně platí, že nejlevnější není zároveň nejlepší. Při investici 10 mil. korun není rozhodující, zda projekt stojí 100 nebo 120 tisíc korun. Důležité je, co vše je jeho předmětem a zda se bude projektant stavět k vašemu domu jako k individualitě.

Výběr stavebníka – rozhodující krok pro investora

Výběr vhodné realizační firmy je klíčový moment při každé výstavbě. Vodítko, jak by takový postup měl vypadat má mnoho poradenských společností a odborníků různé. Dle naší mnohaleté praxe víme, že nejlepším přítelem při výběru naší společnosti jako hlavního dodavatele stavby jsou naše reference. Za 24 let na trhu jsme zrealizovali stovky objektů a naším prodejním nástrojem jsou naši spokojení zákazníci, kteří nás doporučují dále. Jako druhým neméně důležitým pilířem ČVS je struktura společnosti, v jejímž čele stojí autorizovaný stavební inženýr s mnohaletou praxí Ing. Stanislav Štefan, který společnost vede úspěšně již 24 let. Samozřejmou podporou je i tým stavebních inženýrů a techniků v kanceláři i na stavbě. Důležitá pro nás i naše klienty je nejen příprava stavby, ale i její samostatné řízení.

Co firmy slibují a velmi často nedodrží?

Víme, že je pro naše klienty velmi nekomfortní, když mají okolo domu postaveno lešení a řemeslníci celý den a o víkendech pracují, práší a pohybují se okolo celého domu. Bohužel stavba se nikdy bez těchto věcí neobejde. Snažíme se proto vždy sestavit takový harmonogram prací, který by vlastníky obtěžoval co nejméně a stavbu zbytečně neprodlužoval. Z praxe umíme zadané stavební práce časově odhadnout a neslibovat termín, který je z technologického hlediska nesplnitelný nebo naopak stavbu zbytečně neprodlužovat.

K rekonstrukcím a opravám bytových domů již 24 let přistupujeme tak, jako bychom opravovali náš vlastní dům.

Česká všeobecná stavební spol. s.r.o. staví a rekonstruuje objekty již 24 let, je držitelem certifikátů ISO 9001:2008, ISO 1400:2004, OHSAS 18001:2007, registrována v seznamu kvalifikovaných dodavatelů pro Novou Zelenou Úsporám. Společnost je držitelem mnoha certifikátů a odborných osvědčení pro realizace staveb a zateplování (např. Weber, Baumit, STO, Mapei).

Text: Veronika Poulová

Foto: Česká stavební

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne