Umí pobavit i okouzlit

Datum: 29.5.2017
obrázek
Na český trh vstoupila italská značka Uashmama. Proč je to dobrá zpráva? Protože její doplňky do domácnosti umí pobavit i okouzlit. Nejenže hrají všemi barvami. Hlavní odlišností je materiál – doplňky Uashmama jsou vyráběné z pratelného papíru.

Ten je velmi odolný a poddajný současně, ekologický a na pohled vypadá jako kůže. Jarní bylinky budou v papírových sáčcích vypadat nádherně.

Prozáří váš domov


Ručně vyráběné sáčky Uashmama z pevného a omyvatelného papíru pořídíte v pražských obchodech NILAstore a Czech Labels & Friends nebo online na www.uashmama.sk. Poštovné do ČR je jen 90 Kč a při větší objednávce zcela zdarma. Papírový sáček Uashmama velikosti M v sytě červené či zelené prozáří váš domov. Hodí se do interiéru, na balkon i jako ozdoba na venkovní stůl. Rozměry: 18 x 12,5 x 33 cm. Cena na Uashmama.sk: 404 Kč (€15).

Třeba i na časopisy


Široké květináče dobře padnou do tmavě šedého papírového sáčku Uashmama Vassoio. Když v něm zrovna nebudou květiny, poslouží skvěle třeba na časopisy. Rozměry: 35 x 22 x 33 cm. Cena na Uashmama.sk: 1053 Kč (€39). Malé sáčky Uashmama ve velikosti S jsou ideální na kaktusy či skalničky. Nejlépe vypadají, když je jich více pohromadě. Pořídit se dají téměř ve dvou desítkách barev. Rozměry: 12 x 12 x 25 cm. Cena na Uashmama.sk: cca 162 Kč (€6).

Náruč květů nebo pečivo


Bílý papírový sáček Uashmama velkorysé velikosti XL pojme celou náruč květů i rozkvetlých větví. A když zrovna nebude plný květů, krásně poslouží jako sáček na pečivo pro celou rodinu. Rozměry: 24 x 24 x 70 cm. Cena na Uashmama.sk: cca 973 Kč (€36).

Produkty jsou šetrné k přírodě


Výrobky Uashmama (vyslovujte jako anglické "washmama") jsou ručně šité v rodinné manufaktuře v Toskánsku z inovativního materiálu - pevného a omyvatelného papíru. Ten na pohled vypadá jako kůže a na dotek působí jako textil. Je měkký a poddajný a navíc se dá složit do šuplíku pro snazší uskladnění. Papír se skládá z 98 % celulózy a 2-3 % latexu. Produkty jsou šetrné k přírodě, protože celulóza pochází výhradně z přírodního odpadového dřeva, nikoli z odlesňování. Na impregnaci se používá vosk.

Text: Zuzana Pínová

Foto: Uashmama

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne