Zajímají vás novinky v interiéru?

Datum: 20.4.2017
obrázek
Neuvěřitelně hebký povrch, zdravotní nezávadnost i ekologická nenáročnost… to jsou některé z předností, pro které je koženka oceňována jako zajímavá alternativa k pravé kůži. A kde ji využít? • Měli jste na své dovolené někdy neodbytnou chuť odvézt si domů trochu té kouzelné atmosféry dalekých krajů? S dveřmi s povrchem inspirovaným tropickým ebenem vnesete snadno nádech exotiky i do vašeho interiéru! • Už vás omrzel klasický bílý radiátor? Zkuste ho změnit. Design si můžete přizpůsobit sami sobě či vzhledu obytné místnosti.

Elegantní půvab koženky

Neuvěřitelně hebký povrch, zdravotní nezávadnost i ekologická nenáročnost. Tyto, ale i mnohé další výhody nabízí nyní také foliovaný dekor koženka pro nábytková dvířka, který je její dokonalou imitací! „Foliovaný dekor koženka se hodí například do koupelny nebo kuchyně, tedy všude tam, kde není z důvodu vysoké vlhkosti a nutnosti časté údržby vhodné použít pravou koženku,“ říká Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení Trachea, a.s., největšího českého výrobce nábytkových dvířek na trhu, a doplňuje: „Folie totiž zcela obepíná vnější hranu dvířek, která je tak chráněná před možností vniku vlhkosti či zanesení špíny. Struktura povrchu dekoru je přitom tvořena jemnou krupičkou, takže jej od povrchu umělé kůže téměř nerozeznáte.“ Díky svému neutrálnímu a nadčasovému bílému odstínu navíc nabízí dekor koženka možnost nesčetných kombinací s téměř jakýmkoliv jiným dekorem, a hodí se tak do všech typů interiérů.

Více na www.trachea.cz

Text: (mr)

Foto: TracheaExotika skrytá za dveřmi

Měli jste na své dovolené někdy neodbytnou chuť odvézt si domů trochu té kouzelné atmosféry dalekých krajů? Tak již nemusíte! S dveřmi s povrchem inspirovaným tropickým ebenem vnesete snadno nádech exotiky i do vašeho interiéru!

„Pro ebenové dveře dnes naštěstí nemusíte jezdit přímo do Afriky. Vyberte si například dveře s odolným laminátovým povrchem Solo 3d, který dovede velmi věrně imitovat tropické dřevo a to včetně trojrozměrné struktury dřevních vláken,“ říká Martin Dozrál, generální ředitel společnosti Solodoor, která se řadí mezi přední české výrobce interiérových dveří a zárubní. Ebenový dekor je dostupný hned pro několik modelových řad dveří, takže si každý může vybrat takové provedení, které bude zcela vyhovovat jeho osobnímu vkusu i potřebám interiéru. „Do obývacího pokoje můžete zvolit například dveře Sima vybavené elegantním prosklením se sklem satinato, které umožňuje světlu proudit z okolních místností. V pracovně zase oceníte plné dveře Song ve zvukově izolačním provedení, které vám zajistí potřebný klid pro práci,“ doporučuje Martin Dozrál.

Více na www.solodoor.cz

Text: (mr)

Foto: SolodoorNavrhněte si design svého radiátoru

Už vás omrzel klasický bílý radiátor? Zkuste ho změnit. I z nenápadného bílého zdroje tepla můžete jednoduše vykouzlit originální doplněk, a to vlastním potiskem na čelní desku. Design tak můžete přizpůsobit sami sobě či vzhledu obytné místnosti.

Navštivte stránky www.korado.cz, kde si můžete sami navrhnout a objednat novou čelní desku v aplikaci Designer. Na výběr máte hned několik možností. Zvolit si můžete například jen hladkou desku (PLAN SET) nebo desku s jemnými horizontálními prolisy (LINE SET), a to v základní bílé barvě nebo v různých barevných odstínech dle vzorníku KORADO nebo barevné palety RAL. Na hladkou desku (PLAN SET) si ovšem můžete vybrat vlastní obrázek či fotografii nebo si zvolíte motiv ze stávající galerie 36 snímků. Dále si vyberete rozměry radiátoru, na něž bude deska určena, zvolíte si smluvního dodavatele a vyplníte požadované kontaktní údaje. Po odsouhlasení všech potřebných požadavků se vytvoří objednávka s přesnou cenou, způsobem dopravy a termínem dodání, který nepřekročí tři týdny. Je to tak snadné!

Upevnění desky na těleso je navíc velice jednoduché - pomocí háčků a magnetů, zvládne to prakticky každý a není potřeba k tomu odborná pomoc. Cena potištěné desky se odvíjí od velikosti radiátoru, cca od 1500 Kč.

Více informací k jednotlivým možnostem naleznete na www.korado.cz

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne