Aby se ručníky nepovalovaly!

Datum: 22.3.2017
obrázek
Kde najít v koupelně to správné místo k odkládání ručníků? Běžný problém malé i velké domácnosti! Držák na ručníky je zkrátka potřeba do každé koupelny! Máme pro vás praktický tip.

Využijte boční stranu koupelnové skříňky, která většinou zůstává volná. Tak proč ji nevyžít prakticky. Ale pozor! Ne každý držák je na tuto formu uchycení připraven, a proto dobře vybírejte.

„Šikovným tipem může být například držák Dreja, který je řešen jako polomadlo a tím umožňuje velice snadné nasunutí ručníku k proschnutí,“ vysvětluje Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku a dodává: „Další možností, jak ručníkům dodat své stálé místo, je pomocí chromové konzole, která je určena přímo pod keramická umyvadla. Je výhodná v případě, že se do koupelny žádná skříňka nevejde a pod umyvadlem zůstává volný nebo slepý nevyužitý prostor. Díky tomuto řešení se vyhnete klasickým nevzhledným plastovým háčkům, které se lepí na stěnu a přitom velice snadným způsobem dostanete do své koupelny moderní prvek s nápadem a hlavně praktickým využitím.“

Vyřešte problém s ručníky jednou provždy a zvolte do své koupelny praktické držáky, které hravě zvládnou obsluhovat i ti nejmenší členové domácnosti.

Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

Text: (mr)

Foto: Dřevojas

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne