Je krásná a plní vaše přání: Hotpoint

Datum: 8.3.2017
obrázek
Hotpoint představuje rozsáhlou a ucelenou řadu spotřebičů, které plní hlavní přání zákazníků – přinášejí radost z vaření. Pod moderním a elegantním zevnějškem nabízejí spolehlivý výkon a zaručují, že se vám jídlo pokaždé povede. Můžete proto zcela popustit uzdu své fantazii a chvíle v kuchyni si opravdu vychutnat.

Nová řada vestavných spotřebičů Hotpoint je rozdělena do designů 1–9 lišících se provedením a technologickým vybavením. Kromě dokonale sladěných horkovzdušných a mikrovlnných (nebo multifunkčních mikrovlnných) trub a parní trouby jsou součástí také indukční i plynové varné desky, odsavače v horizontálním provedení nebo barevných alternativách komínových modelů. Vestavný set trub elegantně a funkčně doplňuje také kávovar a ohřevná zásuvka. Zanedlouho ještě přibudou nové modely vestavných chladniček a myček nádobí.

Horkovzdušné trouby

Nové trouby Hotpoint jsou doslova nabité moderními technologiemi, jako je například systém optimální distribuce horkého vzduchu Multiflow, naprosto přesná elektronická kontrola teploty nebo vybavení teplotní sondou u nejvyšších modelů. Funkce Automatické recepty, vyvinutá zkušenými šéfkuchaři, nabízí výběr předprogramovaných receptů. Poloautomatické asistované programy zase nabízejí pečicí funkce a výběr nejvhodnější teploty a dokonce i umístění jídla v troubě. Můžete si vybrat z modelů v kombinaci černého skla a nerezu, ale i z barevných variant, jako je bílá, černá nebo pouštní písek či coffee.

Parní trouba

Nová kombinovaná parní trouba Hotpoint je perfektní pro zvýraznění přirozených chutí potravin. Vaří je totiž zdravým způsobem, který pomáhá zachovat chuť, živiny, vitaminy i minerály. Trouba je maximálně univerzální: kromě jemného vaření v páře nabízí také plnohodnotné pečení s ventilátorem, s nímž připravíte dokonale propečené pokrmy se zlatavou kůrčičkou. Kombinace ventilátoru a páry zaručuje křupavé a jemné dobroty za pouhou chviličku, zároveň se hodí i pro rovnoměrné rozmrazování.

Mikrovlnné trouby

Nové mikrovlnné trouby jde používat nejen jako mikrovlnnou troubu, ale i jako tradiční troubu k přípravě řady vynikajících pokrmů Ať už zvolíte křupavé zlatavé pečivo, nebo zeleninu jemně vařenou v páře, technologie Multiwaves, Dynamic Crisp a Dynamic Steam vám pomohou dosáhnout perfektních výsledků. S těmito mikrovlnnými troubami zvládnete i složitější recepty včetně zapékání nebo grilování.

Odsavače par

Většina odsavačů par Hotpoint disponuje patentovanou technologií odstraňování pachů se speciálním válcovým filtrem a technologií duálních filtrů pro zdvojnásobení výkonu čištění mastnoty. Novinkou jsou také modely ve vertikálním provedení, které vynikají kromě vysokého výkonu elegantním designem v hlavní roli s černým sklem, který dokonale zapadá k ostatním spotřebičům z celé řady.

Indukční a plynové varné desky

Varné flexi zóny nových indukčních desek Hotpoint je možné použít jako dvě samostatné plochy nebo jako jednu extra velkou, což je perfektní pro oválné, obdélníkové a podlouhlé pánve a hrnce nebo pro vaření ve více hrncích nebo pánvích najednou. Výkonný 4kW hořák nabízí rychlé a okamžité teplo.

Většina plynových varných desek z nové řady disponuje patentovanou technologií – hořákem s vertikálním plamenem. Ten vychází ze 420 identických otvorů, které rovnoměrně rozdělují teplo přes celou spodní stranu pánve nebo hrnce – výsledkem je rovnoměrné vaření bez spálených okrajů a zároveň kratší čas vaření díky rychlejšímu a rovnoměrnějšímu ohřívání pokrmu.

Je krásná a plní vaše přání: nová řada vestavných spotřebičů HotpointText: Pavel Trka, specialista značky Hotpoint

Foto: Hotpoint

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne