Kůže v interiéru? I na klice!

Datum: 17.2.2017
obrázek
Kůže je velice oblíbeným doplňkem interiéru, protože mu dokáže dodat styl a vyvolat dojem luxusu. Nejčastějšími prvky, které na svém povrchu nesou právě kůži, je sedací nábytek nebo dveře. V současné době se ale do tohoto výčtu může zařadit i klika.

„Dveřní kování Maximal® se vyznačuje tím, že na své ploše může nést zcela identický povrch, jako mají dveře, a to dokonce i kůži. Díky čemuž s nimi může klika pohledově splynout,“ říká Roman Ulich, designér společnosti M&T, jediného českého výrobce designového okenního a dveřního kování a dodává: „Tuto netradiční povrchovou úpravu kliky můžete vybírat hned v několika odstínech – čokoládová, krémová, měď, oříšková, vínová a zlatá. Její součástí je i jemný krupičkový povrch, který je pro kůži charakteristický.“

Ivo, Petr a Roman Ulichovi, firma M&T

Pak už stačí jen vybrat tu správnou povrchovou úpravu, která nejlépe zdůrazní odstín kůže, jako je například titan braun v kombinaci s kůží v krémové barvě. Využijte netradiční povrch kliky a změňte dveře v elegantní a nadčasový prvek ve vašem interiéru.

Více na www.kliky-mt.cz.

Text: (mr)

Foto: M&T

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne