Elegantní a hladká ovládací tlačítka

Datum: 18.1.2017
obrázek
Černé obklady, černá umyvadla nebo koupací vany - barva, která se jako žádná jiná hodí k eleganci a kreativitě, dorazila také do koupelny. Viega proto rozšířila svoji úspěšnou sérii ovládacích tlačítek Visign for Style 10 o noblesní černou barvu jako vhodný doplněk tohoto stylu.

Ovládací tlačítka v této barvě pro pisoáry dotváří kompletní charakter nabídky a poskytují velký prostor v zařizování koupelen.

Střízlivá elegance

Rovné a pravoúhlé linie, střízlivá elegance a rovněž překvapivě štíhlý boční profil jsou charakteristické pro tato ovládací tlačítka ze série Visign for Style 10. Integrují se s harmonií a neokázalostí do světa koupelen a doplňují svým designem ostatní zařizovací prvky v koupelně, jako například sanitární keramiku a vypínače. Podstatné funkční znaky, jako jsou tlačítka pro velké a malé množství vody při splachování, jsou samozřejmou součástí výtvarného řešení. Ušlechtilý povrch, založený na materiálech z umělých hmot s vysokou užitnou hodnotou pak zaručuje velmi dlouhou životnost.

Lícující s obkladem stěn

Obzvlášť jednotný obraz je dosahován možností montáže ovládacích tlačítek, lícujících s obkladem stěn. To umožňuje speciální montážní rámeček, který lze snadno přizpůsobit různým tloušťkám obkladu. Visign for Style 10 je k dispozici pro WC a také pro pisoáry. V obou případech lze vybírat z aktuálních barev sanitárního zařízení - chromové, nerezové oceli, bílé-alpin, pergamonové, matového velurového chromu a zcela nově také černé.

Barvy také na přání

Na přání zákazníka může výrobce realizovat také zvláštní barvy, jako například efektní tóny nebo zvláštní kovové barvy. Visign for Style 10 pracuje s principem mechanického spouštění a lze ho tak kombinovat se všemi vestavnými splachovacími nádržkami Viega. Svojí dostupností v různých materiálech a kombinací materiálů jak pro WC, tak také pro pisoáry nabízejí ovládací tlačítka firmy Viega neomezený prostor pro výtvarné řešení.

Text: (ab)

Foto: Viega

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne