Domácí je nej!

Datum: 9.1.2017
obrázek
Že není kupovaná zmrzlina to pravé? Není se co divit, vždyť je plná chemie a cukru, raději si připravte opravdovou domácí zmrzlinu, se zmrzlinovačem Della Casa je to hračka!

Zmrzlina bez éček, konzervantů a přebytečných sladidel s čerstvě natrhaným ovocem či kvalitní čokoládou? To není sen. To je Della Casa. Oblíbená produktová linie od Tescomy, která je synonymem pro zdravé a domácí potraviny.

Rychle a jednoduše

Pochutnejte si na vanilkové, čokoládové, smetanové, tvarohové, s kousky ovoce, prostě na jakékoli zmrzlině, kterou máte vy nebo vaše děti rádi! Se zmrzlinovačem Della Casa jednoduše a rychle připravíte až 800 ml vynikající zmrzliny. Stačí nádobu namrazit, vlít do ní připravenou směs, 15 – 20 minut promíchávat a hotovo!

Skvělé pro úsporu místa

Mrazicí hliníkovou nádobu lze ze zmrzlinovače vyjmout a do mrazničky vkládat samostatně – skvělé pro úsporu místa. Vnější plastová nádoba se do mrazničky nevkládá, není proto vychlazená a při přípravě neklouže a nestudí do dlaní. Ve zmrzlinovači lze také připravit i výtečné ovocné, smetanové, čokoládové, tvarohové a jogurtové ledové nápoje a brožura s originálními recepty je součástí výrobku.

Zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA je vynikající pro snadnou přípravu domácí zmrzliny bez konzervantů, umělých barviv a přebytečných sladidel. Recepty pro přípravu domácí ovocné, smetanové, čokoládové, tvarohové a jogurtové zmrzliny i sorbetu naleznete uvnitř balení. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, mrazicí nádoba ze zdravotně nezávadného hliníku. Tři roky záruka. Cena 899 Kč. Více na www.eshop.tescoma.cz.

namražení nádoby mixování příprava / namraženo
nalévání míchání porcování hotové zmrzliny


Náš tip


Trdelník se zmrzlinou

Svezte se také na vlně celosvětového hitu – trdelníku se zmrzlinou! Báječný dezert, který miluje celý svět, si můžete připravit doma! Pomocí formy na tradiční trdelník Delícia a zmrzlinovače je to tak snadné!

Text: Martin Chára

Foto: Tescoma

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne