Virtuální hra barev

Datum: 4.1.2017
obrázek
Aplikace Dulux Visualizer přenáší malování pokojů do nové digitální dimenze. Díky ní si s mobilním telefonem nebo tabletem v ruce snadno virtuálně navrhnete novou podobu svého domova. Buďte kreativní a vybírejte z široké palety barev.

V reálném čase uvidíte náhled nových kombinací přímo na displeji chytrého zařízení. Svůj návrh vyfoťte, nebo nahrajte do panoramatického videa a nový vzhled pokoje můžete hned probrat s přáteli na sociálních sítích.

Odvážné kombinace barev

„Malování pokojů je především o zábavném hraní si s barvami. Pohled na zajímavě vymalovaný pokoj by nám měl vykouzlit úsměv na tváři. Podobně bychom si měli užívat i samotný výběr odstínů. Aplikace Dulux Visualizer přináší nejen dávku inspirace, ale také možnost experimentovat a nebát se odvážnějších barev nebo jejich kombinací,“ říká Martin Brodský, Senior Brand Manager Dulux.

Výběr barvy už není problém

Globální průzkum agentury Ginger Research, realizovaný pro společnost Akzo Nobel Coatings v dubnu 2016 na vzorku 9 152 respondentů pocházejících celkem z 10 zemí, ukázal, že 30 % zákazníků si před malováním snaží představit, jak bude vybraná barva na stěně vypadat a celých 39 % zákazníků probírá volbu odstínu s kamarády a rodinou před tím, než si barvu koupí. Právě proto Dulux přichází s inovativní aplikací Visualizer. Ta umožní nejen převést vaše představy do virtuálního světa, ale také je rychle a snadno ukázat kamarádům.

Sladění s budoucí výmalbou

„Kromě natáčení panoramatických videí a jejich sdílení na sociálních sítích dokáže aplikace Dulux Visualizer rozpoznat odstíny a barevné kódy z jakéhokoliv předmětu v interiéru i exteriéru,“ vysvětluje Martin Brodský a dodává: „Díky tomu uživatelé lehce sladí již existující barevné odstíny z jejich domova s budoucí výmalbou. Aplikace jim navíc doporučí produkt, který je pro jejich místnost nejvhodnější.“

Stáhněte si aplikaci zdarma

Aplikace Dulux Visualizer byla vytvořena pro operační systémy iOS i Android. Stáhněte si ji zdarma na App Store nebo Google Play pod názvem Dulux Visualizer CZ a můžete začít tvořit. Nebojte se barev a hrajte si s nimi v souladu s designem vašich pokojů. Přidejte se tak k deseti milionům uživatelů, kteří si její „zahraniční sestřičku“ již stáhli.

Text: Kateřina Smolíková

Foto: Dulux

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne