Hörmann opět spouští prodejní akci

Datum: 8.9.2016
obrázek
Garážová vrata jsou k mání již za 19 999 korun. Další garážová vrata, vchodové dveře nebo bránové pohony lze získat se slevou až 30 %. Například vrata RenoMatic light s kvalitním pohonem ProLift včetně dvou dálkových ovládání zakoupíte již za 19 999 Kč. V ceně už je obsažena DPH i montáž. Akce platí až do konce tohoto roku.

Letos do akce poskytuje společnost vrata RenoMatic light v drážce M navíc i s rozšířenou nabídkou barev. „Kromě bílé, terakotově hnědé a antracitově šedé budou k mání také dekory DecoColor Zlatý dub a Tmavý dub/ořech. Celkem tedy v akčních cenách zákazník může vybírat z pěti typů povrchů,“ uvádí k akci Ing. Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann ČR.

Sekční vrata RenoMatic light a RenoMatic 2016

Stejně jako v loňském roce jsou i v tom letošním v akci sekční garážová vrata RenoMatic 2016 v drážce L včetně pohonu ProMatic. Vrata včetně pohonu a dvou dálkových ovládání přijdou v akci již na 23 989 Kč včetně DPH a montáže.

Nejmodernější bránové pohony se slevou

Nově firma do akce zařazuje i bránové pohony. „Jedná se o pohony ProPort D, které jsou určeny pro ovládání otočných bran, a pohony ProPort S pro posuvné brány,“ dodává Ing. Vít Kareš. Akční cena pohonu pro posuvnou bránu činí 11 998 Kč včetně DPH a montáže.

S odstíny vrat sladíte i vstupní dveře

Ve stejných odstínech jako vrata lze v akci pořídit také domovní dveře RenoDoor 2016 (od 29 992 Kč), vstupní dveře ThermoPro Motiv 010 (od 20 990 Kč) či dveře ThermoPlus (v ceně od 33 990 Kč). V akci jsou k dostání také exkluzivní hliníkové domovní dveře ThermoSafe s křídlem o tloušťce 73 mm a zárubní silnou 80 mm (U až 0,8 W/(m² K), a to od 64 998 Kč.

Více informací naleznete na www.hormann.cz.

Text: Jana Kratochvílová

Foto: Hörmann

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne