Dotace IROP jsou se STATINGEM v plném proudu

Datum: 29.8.2016
obrázek
Se společností STATING s.r.o. z Hradce Králové nyní můžete využít štědrého příspěvku ve výši několika miliard Kč. Integrovaný regionální operační program (tzv. IROP) opětovně otevírá své dveře pro všechny vlastníky bytových domů a SVJ, kteří chtějí využít této dotace na revitalizaci a zateplení svých nemovitostí.

Zahájení příjmu žádostí do dotačního programu IROP II. bylo dne 15. 7. 2016, s datem ukončení 30. 11. 2017. V případě, že dojde k dřívějšímu ukončení příjmu žádostí o podporu, bude IROP informovat veřejnost 20 dní předem. I tak doporučujeme všem žadatelům, aby si pospíšili…

Výzva se vztahuje na bytové domy (BD) celé ČR (mimo Prahy), které disponují více než 50 % podlahové plochy sloužící k trvalému bydlení. Pozor, pokud je více vlastníků BD, lze podat žádost na „svoji“ část! Cenové rozmezí projektů činí od 300 tis. Kč až do 90 mil. Kč.Pokud se tedy rozhodnete pro zateplení či revitalizaci vašeho obydlí v rámci IROP, profesionální stavební firma STATING vám nabízí pomocnou ruku. Současně garantuje dlouholeté zkušenosti v oboru, poradenský servis v rámci programu IROP, pozitivní reference a konečné ceny bez skrytých vícenákladů.

Zateplili jsme již více jak 100 domů a pro případné ověření referencí můžeme poskytnout kontakty na předsedy bytových domů.

Více informací získáte na www.stating.cz

Text: (pr), foto: Stating s.r.o.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne