Jak bydlí páni kluci?

Datum: 20.5.2016
obrázek
Klukovství není omezeno konkrétním věkem, ale jedná se spíše o stav mysli, který mnohé muže neopouští ani ve stáří. Fascinace rychlými stroji, vědou a technikou nebo dobrodružnými příběhy, to jsou věci, které člověka v mládí chytnou a jen tak nepustí. Pojďte se spolu s námi podívat, jak může bydlení takových věčných kluků vypadat!

Digitální potisk Overface

Fotografie „nadupaných“ motocyklů nebo výjevy z oblíbených komiksů nemusí zdobit pokoj pouze ve formě plakátů, které se časem stejně odlepí a vyblednou. Oblíbené motivy lze snadno přenést na ostatní plochy v interiéru s pomocí digitálního potisku Overface, který dokáže jakoukoliv grafiku či fotografii vtisknout do povrchu nábytkových dvířek a dalších plošných materiálů! Overface navíc není omezen velikostí - potisknout zvoleným dekorem lze také velké plochy - ať už nábytkové stěny nebo jiný velkoplošný materiál o velikosti až dvakrát tři metry. Díky prověřené technologii je zaručena stálost barev a odolnost vůči běžným poškozením.

Grafosklo je materiálem budoucnosti

Nemusíte ale zůstávat jen u nábytku. Motivem dle vlastního výběru lze opatřit i celoskleněné dveře, příčky nebo obklady stěn. Umožňuje to technologie Grafoskla, s jehož pomocí lze libovolný grafický motiv zatavit do skla. A Grafosklo toho umí ještě více, kromě grafiky do něj lze zatavit také textil nebo přírodní materiály. Grafosklo je materiálem budoucnosti, což musí ocenit každý nadšenec do vědy a techniky, zvláště pokud v sobě sklo nese například úchvatný motiv oblohy, kterou brázdí proudový dopravní letoun.

Modrá je barva moře i nebe

Oblíbenou holčičí barvou je růžová a klučičí barvou modrá! Takové jsou zažité stereotypy, které však v dnešní době postupně pozbývají platnosti. Přesto nikdo nemůže říct, že by modrá barva klukům neslušela. Modrá je totiž barva moře i nebe, kde se odehrávají nejčastější klukovské příběhy a fantazie. A atmosféru těchto klukovských fantazií můžete přenést do své koupelny díky koupelnovému nábytku společnosti Dřevojas.

Skryté zárubně Aktive

Páni ani kluci si příliš nepotrpí na ozdůbky a dekorace, které jen zbytečně upoutávají pozornost. V oblibě mají spíše jednoduchá a elegantní designová řešení, která zaujmou svým prvotřídním technickým provedením a funkčností. K takovým určitě patří i skryté zárubně Aktive od společnosti J.A.P. Ty nabízí absolutně čistý dveřní průchod, kdy dveře přesně lícují s okolní zdí. Skryté zárubně Aktive jsou určeny pro otočné dveře, ale společnost J.A.P. nabízí také stejnojmennou řadu stavebních pouzder, do kterých zajíždějí zasouvací dveře a které jsou taktéž bezobložkové.

Napodobí strukturu exotických dřevin

Malí kluci často sní o dobrodružných cestách do vzdálených krajin za divokými kmeny a exotickou faunou a florou. Někteří z nich si pak v dospělosti tyto sny plní a kromě neuvěřitelných zážitků si ze svých cest přivážejí i suvenýry v podobě uměleckých nebo rituálních předmětů, kterými zdobí interiéry svých domovů. Ti kdo patří k těmto dobrodružným duším, jistě ocení možnost doplnit svoji sbírku například dveřmi s povrchem exotického dřeva. A nemusí si hned pořizovat dveře celé z ebenu. V dnešní době již existují mechanicky odolné laminátové povrchy jako například SOLO 3D, které dovedou věrně napodobit strukturu exotických dřevin jako právě ebenu a to včetně veškerých přirozených nerovností, které při doteku vyvolávají pocit jako při pohlazení skutečného dřeva.

Text: Martina Rychetská

Foto: archiv firem

Materiály byly připraveny ve spolupráci se společností Dřevojas, www.drevojas.cz, J.A.P. www.japcz.cz, SOLODOOR, www.solodoor.cz a Trachea, www.trachea.cz.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne