Ochrana majetku, ale i zdraví

Datum: 29.06.2009
obrázek
Váš majetek má jistě velkou hodnotu, ale hodnota lidského života je nevyčíslitelná. Nyní můžete zkombinovat ochranu obojího. Stačí mít nainstalovaný bezpečnostní systém JA-80 OASiS od společnosti Jablotron Alarms a k němu novinku bezdrátové tlačítko RC-87.

Jablotron Alarms stále vylepšuje bezpečnostní systém JA-80 OASiS, který chrání váš majetek, o doplňkové prvky. Dalším je bezdrátové tlačítko RC-87, díky kterému si můžete zavolat pomoc odkudkoliv z vašeho domova. Tento systém ocení především starší nebo handicapované osoby.
Bezpečnostní tlačítko vyrábí Jablotorn Alarms ve dvojím provedení. Buď jako hodinky na ruku nebo jako závěsné na krk. V obou případech jde o vlhku těsné zařízení s velkým červeným puntíkem. Nemusí se tedy sundávat ani v koupelně, kde velice často k úrazům dochází, a nosit ho u sebe můžete neustále.
Po stisknutí červeného tlačítka je vyslán tísňový poplach. Ještě předtím začne pípat a blikat, aby signalizoval, že se blíží vyslání poplachové informace. Pokud jej během pěti vteřin stiskne uživatel znovu, aktivace se zruší. V opačném případě odvysílá signál tam, jak je naprogramován. Což může být buď SMS zprávou blízké osobě nebo například na pult centrální ochrany, která přivolá odbornou zdravotní pomoc.
Tlačítko komunikuje bezdrátovým protokolem OASiS a je napájeno z baterie. Případná možnost vybití baterie tlačítka je hlášena předem s dostatečným předstihem, a není proto potřeba zařízení kontrolovat.
Bezpečnostní tlačítko RC-87 lze použít i víceúčelově. Využít lze i jako dálkové ovládání spotřebičů. Díky propojení se systémem OASiS je možné tlačítko naprogramovat v bytě téměř na cokoliv, co uživatele napadne. Tlačítko může být nastaveno do více přijímačů současně, a tak při zapnutí poplachu například rozsvítí světla v bytě. Více na www.jablotron.cz.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne