Barvy ve vaší kuchyni

Datum: 1.5.2016
obrázek
Letošní rok je rokem barev. Proč bychom je nepustili i do našich domovů a kuchyní! Proč máme pořád připravovat krásné barevné, zdravé a vyvážené pokrmy na nudných černých a bílých, maximálně stříbrných, spotřebičích. Proč si nepustit trochu radosti a barev do kuchyně.

Špičkoví designéři společnosti SENCOR přinášejí do našich domovů moderní výrobky, které se nebojí barviček a radosti. A ještě jsou ve skvělém poměru cena/výkon.

Prémiová kolekce PASTELS

Jako jediná na trhu nabízí sérii pěti produktů v devíti barvách. Na první pohled hravé designové produkty se mohou stát elegantním detailem barevně laděného interiéru nebo kuchyň tradiční, z přírodních materiálů a jejich imitací, rozzáří a promění v duchu nejnovějších trendů. Celá kolekce obsahuje kuchyňského robota, tyčový mixér, kuchyňskou váhu, rychlovarnou konvici a topinkovač.

Kuchyňský robot

je robustní celokovový robot, který hněte, míchá a šlehá beze zbytku celý obsah mísy díky skvěle vytvořenému tvaru a designu. Robot je dodáván spolu se širokým příslušenstvím – šlehacími a hnětacími metlami, mlýnkem na maso, plničem uzenin, krouhačem a struhadlem. Dokoupit je k němu možné výrobník těstovin, odšťavňovač nebo třeba výrobník cukroví. Tento model je v základním vybavení na trhu dostupný za cenu 6 999 Kč.

Tyčový mixér

je nejužší tyčový mixér na světě, ideálně uchopitelný i drobnou ženskou rukou, má extrémně tichý chod, výkon 400 W DC a je vybavený technologií redukce vibrací. Doporučená cena je 799 Kč.

Kuchyňská váha

ultratenká kuchyňská váha s ergonomickým prohnutím, dotykovým displejem a čtyřmi senzory, které zaručují velmi přesné vážení. K dostání za 399 Kč.

Varná konvice

varná konvice s 360° otočným konektorem, speciálně tvarovanou anti-drip nálevkou, ultra jemným odnímatelným filtrem a širokým plnícím otvorem je skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Na trhu je k sehnání za cenu 599 Kč.

Topinkovač

patří k řadě skvělých pomocníků pro rychlou přípravu ranní snídaně či pohoštění. Topinkovač je vybaven možností nastavení až 6 stupňů intenzity opečení. Na trhu je dostupný za cenu 699 Kč.

Ti z nás, kteří mají radši sytější barvy, nepřijdou zkrátka. Všechny tyto produkty nabízí společnost také v sytých barevných odstínech. A pokud byste chtěli doplnit barvy i do zbytku bytu, neváhejte si koupit barevný vysavač, žehličku nebo nový parní čistič.

Další informace o výrobcích najdou zákazníci na stránkách http://www.sencor.cz/produkty.

Text: (pr)

Foto: Sencor

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne