Originální váza oživí interiér

Datum: 15.2.2016
obrázek
Není nad čerstvé řezané květiny. Vždycky zvednou náladu a hlavně vdechnou svěžest každému interiéru. Navíc květiny v kombinaci s originální vázou nabídnou nevšední podívanou, která se jen tak neomrzí.

Internetový obchod DesignBuy.cz přináší přehled zajímavých a nových váz, které s trochou nadsázky zpestří domov i bez květin.

Transparentní váza Shanghai

Originální transparentní vázu na květiny Shanghai navrhl pro značku Kartell designér Mario Bellini. Otevírá se od základny k vrcholu ve vířivém pohybu, ve kterém se promítá světlo a energie. K dispozici je v šesti barevných provedeních tak, aby květiny s vázou prozářily každou místnost. Tak jak to již bývá u značky Kartell zvykem, váza je vyrobena z odolného plastu. Vázu Shangai prodává www.designbuy.cz za 3 920 Kč.

Shibuya v několika barevných provedeních

Máte rádi zářivé barvy a sháníte multifunkční dekoraci do bytu? Pak by vás měla zaujmout váza Shibuya, kterou pro značku Kartell navrhl designér Christophe Pillet. Je vyrobena z průhledného barevného plastu tvořeného ze tří barevných pruhů. Pokud nemáte při ruce květiny, odklopením horního dílu je možné udělat z vázy klasickou mísu. Váza Shibuya je k dostání v několika barevných provedeních vždy v tříbarevné kombinaci. Za 3 140 Kč ji prodává www.designbuy.cz.

ZigZag ze studia Olgoj Chorchoj

Tuto parádní rozvlněnou vázu navrhli Češi. Konkrétně designerské studio Olgoj Chorchoj, které připravilo kolekci váz nazvaných ZigZag. Do interiéru by díky tvaru a foukanému barevnému sklu měly vdechnout atmosféru šedesátých let. Malou vázu ZigZag v tyrkysové barvě pořídíte za 4 537 Kč na www.designbuy.cz.

Koutek plný geometrických tvarů

Vytvořte si doma designový koutek plný geometrických tvarů. Právě jednoduchostí geometrie byla inspirována váza Norma od značky Verreum. V kolekci kromě vázy můžete mít i svícen či mísu na ovoce. Stříbřenou skleněnou vázu Norma prodává www.designbuy.cz za 1 694 Kč.

Kulatý základ se šikmými strukturami

A zase ten Kartell! Tentokrát s plastovou vázou Matelassé, kterou navrhla designérka Patricia Urquiola. Inspirací jí byla stejnojmenná technika na výrobu tkanin. Vázu Matelassé tvoří kulatý základ se šikmými a nepravidelnými strukturami. K dispozici v několika barevných a průhledných provedeních. Vázu Matelassé prodává www.designbuy.cz za 2 470 Kč.

Text: (th)

Foto: archiv firem

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne