Prosklený sprchový kout přesně podle přání

Datum: 29.1.2016
obrázek
Současná moderní koupelna není jen o hygieně, ale stále větší prostor v ní dostává i design, a to ve spojení s vysokou kvalitou a snadnou údržbou. Velmi oblíbené skleněné sprchové kouty si jde nyní jednoduše „postavit“ do podoby podle svého přání.

"Poskládat" podle svých představ

Variabilní skleněné stěny JIKA Pure umožňují využít šesti formátů stěn, každý v několika rozměrech, a sprchový kout si doslova „poskládat“ podle svých představ a potřeb. Stěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla o tloušťce 8 milimetrů a jsou kompatibilní s širokým sortimentem sprchových vaniček JIKA. Umožňují přitom realizaci sprchového koutu jak volně v prostoru, tak i do rohu, uplatní se i ve sprchovém koutě bez vaničky.

Šest různých formátů

Nový systém JIKA Pure sestává z celkem šesti různých formátů skleněných stěn, bočních profilů a vzpěr. Sprchu tak lze mít ohraničenou sklem přesně podle individuálních požadavků. Zajímavé formáty panelů a jejich vzájemná kombinovatelnost umožňují vdechnout koupelně nenapodobitelný designový ráz.

Možné i bez vaničky

Stěny jsou vyrobeny z 8 milimetrů silného bezpečnostního skla ošetřeného speciální úpravou JIKA Perla Glass. Díky tomu na nich neulpívají kapky vody a stěny se jednoduše čistí. Stěny jsou určeny pro spojení se sprchovými vaničkami JIKA, například ocelovými vaničkami JIKA Pure nebo JIKA Padana z litého mramoru. Panely lze využít pro rozměry vaniček 90x90 cm, 100x80 cm, 120x80 cm, 120x90 cm, 130x80 cm, 130x90 cm, 140x80 cm a 140x90 cm. Sprchový kout z variabilních skleněných desek JIKA Pure je přitom možné realizovat i bez vaničky.

Desítky podob

Variabilní skleněné panely JIKA Pure jsou k dispozici jako sprchová stěna pevná, stěna boční, stěna boční včetně krátkého skla, walk in do rohu pro sprchovou vaničku, walk in do prostoru pro sprchovou vaničku a jako L skleněná stěna. Všechny panely mají výšku dva metry, díky mnoha možnostem kombinací umožňují vytvořit desítky podob sprchového koutu.

Více informací naleznete na www.jika.cz.

Text a foto: JIKA

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne