Digestoř jako designový prvek

Datum: 09.06.2009
obrázek
Odsavač par je dnes nedílnou součástí kuchyně. Zákazník si může vybrat z nejrůznějších provedení takové, které vyhovuje jeho potřebám, velikosti a uspořádání kuchyně. V nabídce je řada spotřebičů například prostorové, komínové, závěsné, výsuvné, výklopné nebo také zabudované.

Téměř všechny modely jsou vhodné pro připojení do komína i na recirkulaci a nabízejí několik rychlostí odsávání. Kromě funkčnosti klademe stále větší požadavky i na jejich vzhled. Je to pomocník, který nedovolí nepříjemným pachům vznikajícím při vaření proniknout do obytných částí bytu či domu.

Prostorový odsavač par

Elegantním doplňkem je prostorový odsavač par, který se hodí pro větší kuchyně s ostrůvkovým varným centrem. Tento designový kousek je dokonce možné využít jako osvětlení jiných prostor domácnosti či se díky němu zbavit třeba cigaretového kouře v obýváku. Odsavač par AKR 803 díky kapacitě odsávání až 291 m3/h spolehlivě zbaví prostor nepříjemných pachů. Nabízí 3 stupně rychlosti odsávání a intenzivní osvětlení řízené elektronickým dotykovým ovládáním. K dostání je ve slušivém nerezovém provedení.

Stěnový s revoluční technologií

Neméně pohledný je stěnový odsavač par robusnějších tvarů AKR 890 Flatscreen s revoluční technologií nejúčinnějšího odsávání. Pára vzniklá při vaření se při dotyku s panelem rozstříští, rozprostře po povrchu celého panelu a na obvodu je odsáta. Tím je usnadněno čištění spotřebiče, hluk se sníží až o 7 % oproti běžnému spotřebiči, zvýší se kvalita odsávání a tuky jsou filtrovány až o 10 % účinněji. Flatscreen nabízí 3 stupně rychlosti odsávání a osvětlení dokonce čtyřmi halogenovými žárovkami. Kuchyňské pachy nebudou kuchaře ani strávníky obtěžovat díky kapacitě odsávání s intenzitou až 630 m3/h.

 

Nadčasová kombinace

Milovníci kovu a skla ocení vzhled odsavače AKR 998 s technologií 6. smysl. Tři inteligentní senzory vyhodnocují vlhkost a teplotu a nastavují výkon na optimální úroveň. Zaručují tak nastavení výkonu dle velikosti a typu varné desky, způsobu vaření a teploty a vlhkosti prostředí, čímž se optimalizuje doba chodu spotřebiče a spotřeba energie.

Text: (pr)

Foto: Whirlpool

 

Téměř všechny modely jsou vhodné pro připojení do komína i na recyklaci a nabízejí několik rychlostí odsávání. Navíc slouží jako praktické osvětlení varné desky úspornými žárovkami. Správné umístění je ve výšce 65 cm od elektrické desky a 75 cm od desky plynové. Představené novinky přináší na trh společnost Whirlpool.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne