Inspirujte se nejnovějšími trendy ve světě matrací

Datum: 2.10.2015
obrázek
Přestože jsou Češi známí tím, že rádi nakupují nejlevnější zboží, v případě matrací to neplatí. Potvrzují to nejnovější nákupní trendy, které ukazují, že za kvalitní matraci si lidé rádi připlatí. V módě jsou masážní matrace a česká kvalita. Populární jsou například matrace s 3D Rainbow technologií.

Wellness matrace namasírují záda

Načerpat síly po náročném dni a dopřát si trochu relaxace. Wellness centra se těší stále větší oblibě a tento trend se přenáší i do ložnic. Proto si lidé stále častěji pořizují masážní matrace jako je Color Visco Wellness.

Matrace má 7 anatomických zón a jádro z viscoelastické pěny. Díky 3D Rainbow technologii tělo masírují pestrobarevné masážní výstupky. Díky nim se matrace perfektně přizpůsobí vašemu tělu a podporuje prokrvení pokožky.

Lidé se začínají zajímat o kvalitní matrace

Stále více zákazníků investuje do dražších a propracovanějších matrací jako jsou matrace Curem. Rozhodně to nemusí znamenat, že mají na zařízení ložnice neomezený rozpočet. Spíš si dokáží stanovit priority a uvědomují si, že matrace je ve skutečnosti ten úplně nejdůležitější kus vybavení v ložnici.

Například Curem C 1000 patří k luxusním dvojvrstvým matracím s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Je vyrobená z vrstvy pěny Curemfoam Visco 85 a druhé vrstvy pěny Curemfoam. Zákazník má navíc jistotu 10leté regresivní záruky.

Zákazníci hledají českou kvalitu za rozumnou cenu

Absolutním hitem ve specializovaných obchodech je česká matrace Fox, která je už několik let po sobě nejprodávanější matrací. Každou stranu má z odlišného materiálu, a právě kvůli této variabilitě si ji lidé tak oblíbili.

Oranžová strana

  • je vyrobená z líné bio pěny,
  • perfektně se přizpůsobí ležícímu tělu.

Modrá strana

  • je vyrobená z pěny Flexifoam, která má podobné vlastnosti jako studená pěna,
  • 7 zón se speciální profilací CubeCare,
  • zabraňuje pocitu přeležení.

Můžete si navíc vybrat profilaci líné pěny - verze Classic je rovná a verze Wellness masážní. Potah Wellness navíc umí odvádět statický náboj z těla a je prošitý klimatizační vrstvou z dutého vlákna.


Vybrali byste si mezi nejoblíbenějšími modely tu pravou do vaší ložnice?


Text: Zuzana Křížová

Foto: Hilding Anders

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne