Rex Max Effect: vypere hodně, stojí málo

Datum: 11.9.2015
obrázek
Udržet oblečení celé rodiny čisté a svěží je občas výzvou pro každého. Někdy se zdá, že každé další rodinné dobrodružství s sebou přináší nový koš špinavého prádla. Od zablácených kalhot až po stopy jídla na rukávech, od propiskou ušpiněného povlečení až po červené víno na košili. Poradit si s takovou horou prádla je často nelehký úkol.

Naštěstí právě přichází pomoc v podobě nového Rexu od firmy Henkel. Nová řada pracích prášků a gelů Rex Max Effect je dostatečnou výzbrojí pro to, abyste hory špinavého prádla hravě zvládli. Jedno balení se šedesáti pracími dávkami vypere až 1440 kusů prádla. (Potvrzeno interním testem společnosti Henkel na základě naplnění pračky o velikosti 3,5 kg 24 kusy prádla při jednom praní.). Takže se můžete brzy vrátit ke své rodině a naplno si užívat společné chvíle.


Díky receptuře s novou kombinací enzymů nabízí nový Rex Max Effect maximální účinnost praní pro různé druhy prádla, od bílého až po ty nejbarevnější kousky.

„Balení o šedesáti pracích dávkách vypere až 1440 kusů oblečení. Nový Rex vypere hodně, ale stojí málo. Zvládne dodat horám vašeho prádla čistotu a nádhernou svěžest, aniž by ohrozil váš rodinný rozpočet,“ říká Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.


Rex přichází na pomoc všem aktivním rodinám

Jeho silné složení s enzymy si poradí s odolnými skvrnami od dětského jídla, čokoládové zmrzliny, krve, nebo s mastnými stopami na kuchyňské zástěře. Aktivní enzym celuláza zároveň pomáhá zachovat tvary textilních vláken a podporuje bělost, díky čemuž bude vaše prádlo jen zářit. Nový Rex Max Effect je dostupný ve formě pracího prášku i gelu, to na bílé i barevné prádlo. Nádhernou svěžest vašemu prádlu dodají varianty s vůní Amazonia Freshness, Mediterranean Freshness, Japanese Garden nebo Green Tea & Jasmine. Nový Rex Max Effect je k dispozici v maloobchodním prodeji od srpna 2015.


Ideální kombinací je prášek Rex Amazonia Freshness na bílé a Rex Japanese Garden Color gel na barevné prádlo. Koupíte je za doporučenou maloobchodní cenu 119 Kč (20 pracích dávek) a 319 Kč (60 pracích dávek).

Text: (pr), foto: Henkel

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne