Oživte v létě interiér svého domova

Datum: 7.7.2015
obrázek
Můžete k tomu využít letní slevovou akci od CAG. Český výrobce poctivých dveří nabízí nyní 15% slevu na novinkové a velmi exkluzivní dekory dveří.

Pokud si v průběhu léta koupíte komplet dveří se zárubní od CAG, určitě neprohloupíte. Nabídka se vztahuje na dekor laminát real a také na krásnou kartáčovanou dýhu forte.

Kartáčovaná dýha forte je letošní novinkou, která nejen že krásně a přirozeně vypadá, ale je také odolná a vždy originální. Jde o 100% přírodní silnou dýhu, která je upravovaná pouze kartáčováním. Díky němu jsou z ní vyčesána jemná a měkká dřevní vlákna a povrch tak získá zajímavý a vždy unikátní vzhled s výraznou strukturou. Následně může být dle přání zákazníka povrch ošetřen pouze olejováním a voskováním. Dřevo tedy zůstává neporušené a krásně tak vynikne jeho kresba. CAG v tomto dekoru nabízí dveře v standardních odstínech moření: přírodní, skořicová a čokoládová. Lze jej ale upravit do mnoha dalších barev včetně tzv. efektu staření.

Dalším dekorem, na který v létě CAG nabízí slevu, je laminát real. Jde o nový povrch, který má výraznou 3D strukturu přesně kopírující kresbu dřeva. Proto vypadá jako přírodní materiál, ale zároveň si zachovává všechny vlastnosti laminátu: je snadno udržovatelný, odolný a stálobarevný. V nabídce CAG je ve třech základních barvách: jilm tmavý, dub tabákovýdub pískový.

Obložkovou zárubeň si v rámci akce můžete objednat standardní v dekoru dveří nebo celohliníkovou, která dodá interiéru punc luxusu a elegance. Vybrat si můžete buď klasickou stříbrnou anebo odstín champagne. Kontrast lesklého kovu s dřevěným ostěním a dveřmi vypadá velmi efektivně a je určitě originální.

V neposlední řadě nabízí společnost CAG v rámci letní akce také 20% slevu na vestavěné skříně a šatny na míru.

Pokud tedy chcete v létě interiér oživit nebo začínáte finalizovat se stavbou, je ten správný čas navštívit jednu ze vzorkoven CAG, které jsou po celé republice.

Více informací o letní akční nabídce i celkovém sortimentu CAG najdete na www.dverecag.cz.

Text: (pr)

Foto: CAG

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne