Řešení kuchyně na míru

Datum: 15.6.2015
obrázek
Její návrhy jsou vždy tím nejlepším řešením na míru každému zákazníkovi. Deset let praxe v kuchyňském studiu z ní sice neudělalo dokonalou kuchařku, jak sama říká, zato v ní zanechalo cit pro ergonomicky a esteticky dokonalou kuchyni. Dnes přinášíme rozhovor s designérkou Zuzanou Gajdůškovou.

Pro své realizace používá vždy ty nejkvalitnější materiály. Její byt je názornou ukázkou talentu této designérky, a proto jsme se k Zuzaně Gajdůškové zajeli podívat a vyfotit pro vás její krásnou moderní kuchyň.

Jak dlouho jste si plánovala svoje vlastní bydlení?

Nad plánováním stavby domu a vybavením interiéru jsem strávila více než rok, promýšlela jsem každý detail. Vím, co používám u svých klientů a to samé, nejlepší, jsem chtěla domů také. V tom jsem měla jasno.

A proč jste zvolila pracovní desku z materiálu Technistone?

To byla jedna z věcí, kterou jsem znala z předchozích realizací. Pracuji s tímto materiálem více než patnáct let. Je naprosto bezproblémový, vypadá luxusně a to na velmi dlouhou dobu. Když už si s něčím dám práci, chci, aby to vydrželo. Teď si chystám Technistonem obkládat krb a na jaře dostavím venkovní kuchyň, kde jsem také použila stejný materiál.

Co Vám na tomto materiálu nejvíce vyhovuje?

Především to, že je to naprosto bezúdržbový materiál. Jako pro pracující matku je pro mě čas to nejdůležitější a díky praktičnosti desky nemusím trávit čas uklízením a leštěním. Vypadá pořád skvěle.

Vaříte ráda?

Budete se možná divit, ale ne (smích). Nejsem ten typ, co si v kuchyni odpočine a vyžívá se ve zkoušení nových receptů, ale mám doma dva veliké jedlíky, takže vařím často.

Co je pro Vás u navrhování interiérů nejtěžší?

Nejvíce určitě komunikace s lidmi. Při jednání s klienty od nich potřebuji zjistit mnoho věcí, než se pustím do samotného navrhování. Musíme se hlavně sladit, abych správně porozuměla jejich potřebám a mohla jim navrhnout to nejlepší řešení na míru.

Je něco, na co jste ve své tvorbě obzvláště hrdá?

Díky osobnímu jednání a přístupu se mi podařilo vytvořit mnoho zajímavých realizací. Nejraději mám, když mi klienti nechají velký prostor pro kreativitu. Potom vzniknou zajímavé a netradiční nápady, ze kterých jsou lidé nadšení, přestože dříve by se takových řešení obávali. To je ten nejlepší pocit.

Kde mohou lidé vidět vaši práci?

Pravidelně přidávám grafické návrhy na své facebookové stránky www.facebook.com/zuzana.gajduskova a jsem členem Czech Deco Teamu na http://www.inspireli.com/cz/user/985-zuzana-gajduskova-czech-decoteam.

Co zákazníci nejvíce oceňují?

Právě to, jak se jim před přípravou návrhu věnuji. Jsou to hodiny a hodiny zjišťování a debatování. Ale stojí to za to!

Co máte na své práci nejradši? Dovedete si vůbec představit, že byste dělala něco jiného?

Nejvíce mě právě baví jednat s lidmi, pokaždé je to úplně jiné, nové a originální. A kdybych nedělala toto, tak bych chtěla být automobilovým závodníkem. Od mládí mě fascinují rychlá auta a miluju adrenalinovou jízdu v silných vozech.

Co byste lidem doporučila při výběru kuchyně a na co si naopak mají dát pozor?

Určitě, aby si nechali poradit od odborníků. Občas kolují různé fámy a nepravdy o materiálech, které neplatí, ale lidé se podle nich rozhodují. Například o lesku se říká, že je na něm vše vidět, což není pravda, jak vidíte i u mě. Lepší je se zajet někam podívat, vše si osahat a přesvědčit se. Dále nebát se zainvestovat, jelikož kuchyň je základ domova. Musí se vám v ní dobře vařit, ale musí se vám hlavně líbit, abyste se cítili doma příjemně. A poslední rada zní, nebojte se barev v interiéru.

Ptala se: Stanislava Bílková

Foto: archiv designérky

Zuzana Gajdůšková - designérka

V oboru navrhování interiérů pracuje již od roku 1996. Za tu dobu získala mnoho zkušeností a navrhla desítky nádherných domů i bytů. Její motto zní: „Škola života je někdy více než sedět v lavici.“ Její návrhy jsou vždy tím nejlepším řešením na míru každému zákazníkovi. „Deset let praxe v kuchyňském studiu ze mě sice neudělalo dokonalou kuchařku, zato ve mně zanechalo cit pro ergonomicky a esteticky dokonalou kuchyni a navrhování nábytku na míru.“ Pro své realizace používá vždy ty nejkvalitnější materiály. Výzvou je pro ni každý pokoj, který si žádá nový kabát. Při své práci se ráda setkává s novými lidmi. Dalším koníčkem je řízení auta. Volné chvíle si užívá naplno se svou rodinou.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne