Elegantní koupelny s řadou osobitých doplňků

Datum: 08.06.2009
obrázek
Společnost Laufen CZ přichází se speciální nabídkou pro ty, kteří si potrpí na osobitý styl. Umyvadla ze série Living City by Laufen jsou atraktivní díky čistým liniím a překvapivým možnostem dalších úprav. Vybírat lze například z keramických poliček a individuálních ozdobných prvků.

Koupelna je ryze osobním prostorem každého z nás, a proto si žádá individuální ztvárnění. Krychlovitý tvar nejrůznějších umyvadel a umyvadlových mís série Living City z pera návrhářské společnosti Phoenix Design dává designérům zcela volnou ruku při návrhu koupelen, ať již je jakýkoli. Přímočaré linie uvítají zejména vyznavači moderní atmosféry, kteří se rádi obklopují kvalitními výrobky.

Set zahrnuje umyvadlové mísy a umyvadla v šířkách 50, 60, 80 a 100 cm. Umyvadlo o šířce 60 cm se dodává i ve variantě s integrovanou poličkou z keramiky. Podle potřeb a přání zákazníka může být polička napravo nebo nalevo, bílá či s dekorem.

Praktická, 40 cm široká polička umožňuje odkládat lahvičky, krémy a mýdla tak, aby vše bylo hned po ruce. Je současně ideálním rozšířením prostoru, díky kterému vaše koupelna získá skutečně osobní nádech. Hned čtyři návrhářská studia zapracovala na tom, aby si zákazníci kromě čistě bílé verze mohli objednávat i různá umělecká ztvárnění této série, opatřená originálními dekoracemi. Můžete si tak vybrat například motiv vážky, zkameněliny, zeleného bambusu, stylizované magnolie nebo malého zápisníku. K lepší náladě v koupelně bezpochyby přispěje i celá řada dalších vtipných dekorací, pro které se můžete rozhodnout. Série obsahuje i tři plně barevné verze vyvedené v červené, černé nebo žluté.

Umyvadla Living City je ideální vzájemně kombinovat, případně doplňovat dalšími položkami podobného designu. Slouží vlastně jako sochařský prvek - zvláště pak v designových koupelnách určených pro jednoho obyvatele. V rodinné koupelně lze zase použít několik umyvadel nebo umyvadlových mís a umístit je v různých výškách pro maminku, tatínka a děti. Tato myšlenka je zajímavá v tom, že dává každému uživateli koupelny zvláštní pocit soukromí. Umyvadlo s poličkou tvoří jediný kus, a proto se také velmi snadno čistí - není zde žádný spoj ani přechod, a tak vzniká jednolitý keramický povrch.

Ideálním způsobem, jak v koupelně doplnit krásnou keramiku setu Living City, je modulární koupelnový nábytek Laufen open. Tvoří ho řada samostatných kusů, která dává majitelům koupelen s vysokými nároky na design velkou svobodu při řešení úložných prostor pro nejrůznější koupelnové příslušenství. A umyvadla Living City lze samozřejmě hladce zabudovat do kteréhokoli kusu této variabilní série nábytku.

Text: (brch)

Foto: Společnost Laufen

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne