15. ročník výstavy Stavíme, bydlíme v Mladé Boleslavi

Datum: 10.4.2015
obrázek
V prostorách Domu kultury v Mladé Boleslavi se ve čtvrtek 16. a v pátek 17. dubna uskuteční 15. ročník výstavy Stavíme, Bydlíme. Ve čtvrtek od 9 do 18 hodin a v pátek do 17 hodin se na výstavě budou prezentovat vystavovatelé s kvalitními výrobky a službami pro stavebnictví a bydlení. Vstup na výstavu je zdarma.

Návštěvníci zde najdou pestrou nabídku moderních stavebních materiálů, technologií vytápění, služeb a novinek pro dům a byt. Odborníci z širokého stavebního oboru poradí s řešením konkrétního problému, nabídnou vhodné materiály, technologie, nástroje i služby. Máte možnost využít snížené veletržní ceny a poslechnout si několik přednášek na aktuální témata.

Zaměření výstavy

Zaměření výstavy je bohaté a každý zde najde to, co potřebuje ke splnění svých investorských záměrů.

  • Teplo a jak ho získat levně a ekologicky

– to je téma, které zajímá opravdu všechny. Nabídka úsporných kotlů, ohřívačů vody, krbů a kamen, elektrických topidel, podlahového vytápění, ale i tepelných čerpadel, solárních systémů a rekuperačních jednotek by měla uspokojit každého zájemce.

  • Stavební práce a bytová výstavba

– návštěvníci zajímají se o stavební práce nebo bytovou výstavbu mohou vše konzultovat s nejednou stavební firmou, či přímo s firmou vyrábějící nebo prodávající stavební materiál. V nabídce budou zdící materiály, komínové systémy, kompletní realizace střech, zateplovací systémy, stavební chemie, izolace různého typu a použití.

  • Okna a dveře

– neodmyslitelnou součástí každého domu jsou okna a dveře. Nebude tedy chybět nabídka plastových, dřevěných i hliníkových oken a jejich doplňkových komponentů: žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu, markýz. Z vybavení interiérů najdete interiérové dveře a podlahy.

  • Výstavba na klíč a služby finančních domů

– stavba, přístavba a rekonstrukce domu či bytu není levnou a krátkodobou investicí. Aby tato investice byla efektivní, mohou návštěvníci využít služeb finančních domů. Najdou zde nabídku realit a služeb realitních makléřů. Firmy také nabídnou výstavbu rodinných domů na klíč, minimálně v nízkoenergetickém standardu a z různých stavebních systémů: od klasického zdiva, přes stavebnicové systémy až po přírodní materiály i v poslední době tolik oblíbené dřevostavby.

Doprovodný program

Součástí výstavy je doprovodný program. Vyškolení odborníci vás seznámí s trendy ve vytápění rodinných domů při využití plynových a elektro kotlů, poskytnou informace o vlivu foukané tepelné izolace na zateplení střešních a stropních konstrukcí. Dále se představí energetické úsporné způsoby vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie. Tématem bude také výstavba městského plaveckého bazénu. Přednášky budou probíhat ve čtvrtek v průběhu celého dne a v pátek odpoledne. Vstup na přednášky i celou výstavu je zdarma.

Návštěvníci, nejen z Mladé Boleslavi, se mohou seznámit s průběhem výstavby městského plaveckého bazénu prostřednictvím informačních panelů umístěných ve výstavních prostorách po celou dobu výstavy.

Každý návštěvník se může zúčastnit losování o pravý diamant. Losovací kupón je součástí pozvánek na výstavu, ty naleznou obyvatelé celého Mladoboleslavska před výstavou ve svých domácích schránkách. Kupón bude k dispozici i přímo na výstavě. Pak již jen stačí kupón vyplnit a hodit do losovacího osudí. Třeba se právě na vás usměje štěstí a stanete se majiteli krásného diamantu.


Přijďte načerpat inspiraci pro své bydlení na 15. ročník výstavy Stavíme, bydlíme v prostorách Domu kultury v Mladé Boleslavi.

Výstava bude otevřena ve čtvrtek 16. dubna od 9 do 18 hod. a v pátek 17. dubna od 9 do 17 hod.


Text: (pr), foto: Omnis

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne