Krkonošský veletrh v Trutnově

Datum: 7.4.2015
obrázek
Venkovní i vnitřní prostory UFFO v Trutnově budou hostit v pátek 1. května od 9 do 18 hod. a v sobotu 2. května od 9 do 17 hod. 6. ročník KRKONOŠSKÉHO VELETRHU.

Veletrh nese výstižný podtitul Stavíme, bydlíme se zaměřením na Stavbu – Bydlení – Zahradu – Hobby – Auto. Pro ženy je nově připravena sekce Žena a domov, pro děti zábava i živá zvířátka.

Protože se veletrh koná ve spolupráci s Městem Trutnov a Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje, je umožněno desítce polských firem ze spřáteleného města Świdnica představit své výrobky.

Vyplatí se trutnovákům ve sváteční prvomájové dny neopouštět město a zajít si s celou rodinou na Krkonošský veletrh?

Na to jsme se zeptali Ing. Daniely Nevtípilové z pořádající společnosti Omnis.

Jednoznačná odpověď je - ano! Pokud spojíte jarní procházku s návštěvou veletrhu, zjistíte, že si na veletrhu každý člen rodiny najde to své a společné chvíle strávíte inspirací i zábavou. Pro tatínky je připravena široká škála vystavovatelů od stavebního materiálu, izolací, tepelných čerpadel, přes garážová vrata až po výstavu aut. Maminky potěší prodejní výstava obrazů, studio bytového textilu, košile, vonné svíce, knihy nebo čtení z ruky. A pro děti bude připraven „Dětský den se zvířátky“.

Určitě každé dítě nadchne představení nového sportu se cvičenými králíky – králičí hop. Český svaz chovatelů připraví zvířecí farmu s desítkami barevných plemen výstavních králíků, holubů, hus, krocanů, kachen, perliček, slepic a kohoutů. Děti si mohou nechat pomalovat obličej zvířecími motivy, vyfotit se s živým Krakonošem, zaskákat si na nafukovacím hradě a dostanou zvířátka tvarovaná z nafukovacích balónků.

K poslechu a dobré náladě bude hrát živá kapela a bude se čepovat pivo Krakonoš. Každý si bude moci vyzkoušet jízdu na elektrokole. Na venkovní ploše bude k dispozici desítka různých typů elektrokol určených do města i do přírody.

Pokud budu chtít stavět nebo rekonstruovat, pomůže mi návštěva veletrhu zorientovat se v nabídce na trhu?

Právě k osobnímu kontaktu odborníků a stavebníků je určen Krkonošský veletrh. Nejvíce stavebník ocení přímé rozhovory s odborníky o výhodách tepelných čerpadel, solárních kolektorů či podlahového topení. Firmy představí kotle na tuhá paliva, plynové kotle, ale i radiátory.

Specialisté na hydroizolace a zateplení staveb vysvětlí zájemcům výhody i případná úskalí izolací. Čtyři firmy nabídnou zahradní techniku od traktůrků, sekaček, pil, křovinořezů až po stavby zahradních domků a bezkouřový gril na dřevěné uhlí.

V jedné z největších expozicí uvidíte vše od garážových vrat, přes nabídku markýz, mříží až po sítě a rolety. Další velká expozice patří koupelnovému studiu, které vás jistě svými výrobky naladí na rekonstrukci své koupelny. Pokud máte ještě bytové jádro, můžete se s další z vystavujících firem domluvit na jeho zbourání a postavení krásné nové koupelny.

Na veletrhu se představí nabídka nejen stavebního materiálu, ale i řemesel jako je topenářství a vodoinstalační práce.

Jednoduše řečeno, kdo uvažuje o rekonstrukci nebo stavbě, nesmí na Krkonošském veletrhu chybět.

A co letos mohou návštěvníci na veletrhu vyhrát?

Pro dospělé návštěvníky je připravena veletržní tombola o 30litrový soudek piva Krakonoš nebo měsíční předplatné Krkonošského deníku zdarma. Dále se návštěvníci mohou zúčastnit losování o diamant. Losovací kupón bude k dispozici přímo na výstavě.

Vstup na veletrh stojí 20 Kč pro dospělé a 10 Kč pro děti, ale obyvatelé celého trutnovského okresu obdrží do svých schránek volnou vstupenku na veletrh i s losovacím kupónem jako dárek.

Více informací i volnou vstupenku naleznete na www.omnis.cz.Přijďte celá rodina oslavit první májové dny na Krkonošský veletrh v Trutnově

v pátek 1. května od 9 do 18 a v sobotu 2. května od 9 do 17 hodin.


Text: (pr), foto: Omnis

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne